Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szép lány vagyok e? őszinte...

Szép lány vagyok e? őszinte válaszokat szeretnék kapni fekete hajam van és zöld szemem Mit csináljak hogy legyen?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nincs önbizalmam. és nem is tudom hogy mit tegyek hogy legyen ha kell képet is küldök! Szeretnék egyszer úgy tükörbe nézni hogy milyen szép lány tekint rám :'//
2014. ápr. 30. 16:41
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*Mit csináljak hogy legyen önbizalmam
2014. ápr. 30. 16:43
 2/11 anonim ***** válasza:
Nézz mosolyogva a tükörbe és mondd hangosan a szemedbe, hogy szép vagyok, ismételd el naponta többször, és egy idő után rájössz, hogy valóban szép vagy.
2014. ápr. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az előző jól mondja. Küldesz képet?

Ha nem akarod ide, akkor küldheted privibe is. Nem foglak le csúnyázni, mert utálok más embereket megbántani.

De őszinte leszek! :)

2014. ápr. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha gondolod küldj privátban képet ésmegmondom. :)
2014. ápr. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hidd el nekem hogy próbáltam !!!! tessék küldök egy képet magamról te se örülnél ha így néznél ki!!

Olyan csúnya vagyok :'/ [link]

2014. ápr. 30. 17:07
 6/11 anonim ***** válasza:

Ok, ez a kép nem túl előnyös. Most csinálj egy olyat, amin cukin mosolyogsz, és biztos, hogy sokkal jobb lesz, mint ez.


Szívd magadba az univerzum energiáját - all the jox and happiness - és add ki magadból, egy csodaszép mosoly formájában :) Szerintem az legalább 2 pontot javíthat az értékeléseden(out of 10).


No. Akkor mi várjuk a képet^^

2014. ápr. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy egy női ideál az biztos,de nem vagy olyan csúnya mint gondolod.Az osztályomba is nálad jóval rondább lányok járnak.
2014. ápr. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sürgősen keress egy fodrászt, aki ért a szakmájához.
2014. máj. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Fodrász, és egy kicsit kiemeled a szemed akkor jó, mert szép szemed van
2014. máj. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Húzd ki a szemed fekete szemcerkával és spirálozd is ki (,hogy kiemeld az egyébként gyönyörű szemed).Bronzosítóval az orrod két oldalát sminkeld ki (vékonyabbnak/kisebbnek fog tűnni).Vasald ki a hajad,azután vasalóval csinálj göndör fürtöket.

Ne aggódj nem vagy ronda ,és ha ezeket (amiket írtam) megcsinálod , gyönyörű leszel

2014. máj. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!