Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van hogy ti is ezt teszitek,...

Van hogy ti is ezt teszitek, ha nem tudtok kellőképp ellazulni? (lent)

Figyelt kérdés

Én ha izgulok nagyon, vagy valami olyan dologhoz készülök, ahol szükség lesz a bátorságomra, akkor én( valószínüleg önbizalomhiány miatt) elképzelem, hogy egy másik ember vagyok, aki sokkal jobb, tehetségesebb, lazább nálam, és akkor annak az embernek érzem magam, felszabadultabb tudok lenni. :D

(A külsőmet is úgy alakítom, hogyha tükörbe nézek, ne a félénk kislányt lássam, hanem a vagány csajt, merthogy ez a két személyiségtípusom van :D)

Felfedezte már valaki ezt?:D


2009. dec. 8. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Én Marty Mc fly nak

vagy Dr House nak képzelem magam xd

2009. dec. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A forma egyáltalán nem fontos. Az általad tapasztalt varázslat a hit és a mozgó hegy esete.
2009. dec. 9. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát igen, tudom, csak kiváncsi voltam hogy más is szokta e ezt alkalmazni:D
2009. dec. 9. 19:27
 4/9 anonim ***** válasza:
én is gondolok hasonlót:)
2009. dec. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én mindig utólag jövök rá. Általában nagyon szarkasztikus vagyok.. Akkor még jobban amikor ideges vagyok.. Szóval mindig utólag jövök rá, hogy Dr. House női alakját húztam magamra. Pedig néha jó lenne, ha tudnék kedves és aranyos is lenni..
2009. dec. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

én gyakran csinálok ilyet jobban érzem magam tőle

sztem tök jó h más ember bőrébe bújhatunk

2009. dec. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Még nem próbáltam ki hogy más embernek képzelem magam amikor izgulok de majd kiprobálom remélem hatásos lesz
2009. dec. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na köszi a válaszokat, ja remélem használ majd nekedis:D
2009. dec. 13. 16:31
 9/9 anonim ***** válasza:

Néha én is elszoktam képzelni más személyiségnek magam és

elég jól bele is élem a "szerepbe", mint egy színész. Csak itt én osztom magamra a szerepet, az élet pedig írja a forgatókönyvet. :)Mindenki színészkedik néha.

2010. ápr. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!