Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ugy érzem elrontom az egész...

Ugy érzem elrontom az egész fiatal korom?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Amióta az eszemet tudom pesszimista vagyok , rosszul kezelem a dolgokat ,és soha nincs kedvem az élethez .Vannak barátaim , viszont azokkal is kezd megromolni a kapcsolatom mivel 9 -edikes vagyok , új osztály , új társaság . Fél év alatt úgy érzem senkivel sem tudtam összebarátkozni . Egyszerűen nem tudom megmutatni nekik iskolán belül , hogy milyen vagyok , hétvégénként mindig elmegyek bulizni meg minden , viszont hétköznap teljesen más vagyok ,csendes , visszahuzodó és emiatt senki nem érdeklődik irántm .Szeretnék új barátokt , új társaságot .Tudom abszurd de úgy gondolom , hogy ez a 4 év pokol lesz számomra , és nem olyan csodálatos amilyennek lennie kéne . Mit tudnék tenni , hogy nyissak és megváltozzak egyszer és mindenkorra ilyen téren ?

2014. febr. 10. 21:26
 1/1 anonim válasza:

1. Ne legyél szomoru mindig mosolyogj ha rossz napod van akkor is mert mutatod a világnak hogy boldog vagy

2. Nehéz barátokat szerezni de néz körül az osztályodban nincs még egy ugyan olyan személyiségű lány/ fiú az osztályodbol? :) biztos van

3. Oda megy egy lány hozád akkor beszélges vele pl jó a polod hol veted?

Tényleg én is ott vetem pl az egyik pulcsim vagy te is oda mehetsz ha látod hogy egyedül van akkor könnyebb vele beszélni utána majd ő be mutat a többi diáknak :D am mehetnétek páran buliba elhivsz egy csoportot és megmutatod milyen vagy am milyen suliba jársz ja és irj privit :)

2014. febr. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!