Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van ez? Állandóan csajt...

Miért van ez? Állandóan csajt akarok, de amint komolyan elkezdem szervezni, "bepánikolok".

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok. Nagyon szeretnék már barátnőt, de amikor tényleg elhatározásra jutok (találkozó), akkor valahogy "bepánikolok", hirtelen nem akarom az egészet, elkezdek félni, hogy mit is kezdenék majd vele, hogy a barátaim kiröhögnek, hogy mit szólnak a szüleim... valahogy úgy érzem, gyerek vagyok még ehhez. ÉS nagyon nem hiányzik, h a suliban mindenki lássa, mert mi közük van hozzá??
2009. nov. 14. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, neked még nem való barátnő ez jól látszik. Úgyhogy egyelőre maradj a tanulásnál, bulizásnál, aztán ha jön majd egy csaj véletlenül aki megtetszik meg jól kijöttök, akkor másképp fogsz gondolkodni.
2009. nov. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyszer ugyis át kell esni ezen.

Előbb vagy utobb, ez rajtad mulik.

de ha meg se probálod.

Nem az a kudarc ha nem teszed meg hanem inkább ha nem.

Más téren is ilyen vagy ? vagy csak a csajozásnál?

2009. nov. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi ertelme panikolnod:D...arra semmi szukseg!! es attol nem kell felned sztem h mit szolnak a szuleid:D...ok is voltak fiatalok:D...es a 17 az mar eleg sok szal....inkabb orulnenek annak h baratnod van:D ....es a barataid is joszemmel neznek nyugodj meg nem ciki az ha valakinek baratnoje van ....vedd lazan a dolgot:d...inkabb az a ciki ha nincs...:Dhidd el
2009. nov. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!