Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha választhatnál, magadat...

Ha választhatnál, magadat gyógyítanád meg, vagy a többieket?

Figyelt kérdés
Persze ha nem vagy beteg úgy könnyű választani, de ha mondjuk lenne pár (nem halálos) betegséged ami azért fájna meg minden. Azt választanád, hogy magadat tudd meggyógyítani, bármikor, vagy bárki mást, DE magadat nem?
2013. aug. 25. 08:19
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja igen, és bármilyen betegséget, szóval akár a rákot is.
2013. aug. 25. 08:19
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha a gyerekeimre és a családomra gondolok, akkor azt választanám, hogy másokat... Ha nem lennének gyerekeim, akkor magamat.


Mások persze érdekelnek, sajnálom a beteg gyerekeket, a rákosokat, de nem tudok idegeneket magam és a családom elé helyezni.

2013. aug. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én fel tudnék épülni (max. lassabban és kínteljesebben) az öngyógyító képességem nélkül is, illetve ezentúl akárhányszor megbetegedhetnék, mindig tudnám használni magamon a "varázslatot"?
2013. aug. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
(Na jó, a második kérdésre úgy látom, igen a válasz, de az első továbbra is érdekel.)
2013. aug. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha halálos betegségről lenne szó,akkor mindenképp mást,de csakis a családomat. Így,hogy nem halálos,így nem tudom. Én pl most is asztmás vagyok,rossz a szemem,allergiás vagyok,stb. Ha ezeket minden meg tudnám gyógyítani,akkor magamat.
2013. aug. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen, mindig tudnád használni utána hátralévő életedben, akárhányszor betegedsz is meg!
2013. aug. 25. 19:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Változatlanul amondó vagyok, hogy amíg nem ez a saját helyrejövetelem (vagy tünetenyhítő kezelésem) egyetlen módja, addig a többiek meggyógyítását vállalom, sokaknak nagyobb szüksége van rá. Ha viszont a ramaty állapotom állandó (esetleg azzá válik, amint elfogadom a másokon való segítés képességét), lehet, hogy az önzőbbik utat választanám.
2013. aug. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
^ #3as, #4es és immáron #7es (és #8as) komment megírója voltam.
2013. aug. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!