Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi van velem? (Lehetőleg...

Mi van velem? (Lehetőleg értelmes emberek irjanak. Köszönöm)

Figyelt kérdés

Amit leirok, azért irom mert nem találok rá semmi egyéb magyarázatot. Szóval:

Látom magamban hogy van egy gonosz energia bennem, egy olyan, ami csak ritkán van az emberekben. néha mások is észreveszik...de ha nem akarom, akkor nem.olyan különös vagyok..egy másik dolog az, hogy imádom a vért hogyha rá gondolok, akkor elkezd lüktetni mind a két szemfogam felett(légyszi próbáljátok meg, nálatok is ez van???Remélem hogy igen..)Harmadikként az, h iszonyúan szeretem a hideget, amikor mások vagynak meg kabátba, én rövidújúba is ellennék. Tegnap háromszor túsoltam le a leghidegebb vizzel, ami a csapból jön november eleje fele és mindig igy szoktam ha melegem van. Lány létemre sokkal erősebb vagyok fiúknál. nem vagyok agressziv meg minden, de pl. tornaórán kiválik. Másként rendes vagyok, de ez annyira furcsa. Azt még nem jegyeztem meg hogy egy szúnyog sem képes úgy elrepülni mellettem h nem vegyem észre.mellékesen mondom h nem hiszem hogy léteztek is valaha vámpirok, mindez egy hülye kitalált mese, nem nőnek ki egyből agyaraim meg minden más hülyeség. Mert ebből biztos eszetekbe jutnak azok a hülye történetek és h valami vérszivó vámpir lehetek...

Lehet h csak a véletlen műve lehet h ilyen ember vagyok?

Valami talál rád a felsorolt tulajdonságok közül?

egyébként nincsenek ember feletti tulajdonságaim -a gyengébbek kedvéért))


2009. okt. 30. 06:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyszerűen csak valamilyen vérkeringési rendellenesség jutott eszembe (ínybizsergés, hőmérséklet észlelés stb. miatt.)

A szúnyogos dolog: ha az ember többet figyel magára, mondhatnám, többet figyel belülre, akkor képes a különböző érzékszervei működésén finomítani. Egyszerű példaként említeném, hogy elég csak egy kicsit koncentrálni, és libabőrt tudunk produkálni pl a kezünkön.


Vér láttára szemfog bizsergés: ld. előző gondolatmenet.


De lehet, hogy hülyeség az egész, mindenesetre nekem ez jutott az eszembe.

2009. okt. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
31%
EXERCISE BOOOOOK
2009. okt. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
én is erősebb vagyok a legtöbb fiúnál, de ez szerintem azért van mert 7 éve kézilabdázom:D
2009. nov. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Lehet vámpír vagy,vagy valami furcsa képességgel rendelkezel.Mondjuk én meg mindenütt fázok,kabátba ülök órán....
2009. dec. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

válaszoltál a kérdésemre: http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker..

Köszönöm! XD


Amúgy oda is leírtam, de itt is leírom, hátha nem nézed azt vissza... Léteznek spirituálisan érzékeny emberek. Lehet, hogy Te is ilyen vagy és valami ártó energia vagy rossz lélek megrekedt Benned, vagy Benned talált menedéket. Az biztos, hogy gonosz?

2010. ápr. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Vámpír vagy
2010. júl. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!