Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mostanában csomószor rossz a...

Mostanában csomószor rossz a közérzetem. Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
úgy értem, hogy rossz érzésem van. mintha egyedül lennék. pedig nem, nagyon sok barátom van, bár egyikük se igaz. nagyon rossz. csomószor vagyok sírásközeli állapotban. testvérem nincsen, anyuék meg sokáig dolgoznak. ha a barátaimmal vagyok, arra az időre elmúlik ez az érzés, de utánna megint jön
2009. okt. 29. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
nem akarsz pasit?
2009. okt. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
gyakorolnod kell az egyedüllétet.
2009. okt. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de, akarok pasit, de akikkel eddig találkoztam nem lenének jók. csak azért meg nem akarok pasit hogy legyen. olyan kell akit szeretek.
2009. okt. 30. 11:40
 4/7 anonim ***** válasza:
nálam is ez a szitu :(... pont így van..legtöbbször csak sírni van kedvem, a barátaimmal meg detto (egyikük se igaz)..Én sem találtam még olyan srácot, aki tényleg bejött volna. Én csak azt tudom tanácsolni, hogy tölts minél több időt a barátaiddal, ha pedig egyedül vagy hallgass zenét, és sírd ki magad, ettől megkönnyebbülsz..Nálam bevált..Amúgy hány éves vagy?
2009. okt. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2009. okt. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
15
2009. okt. 30. 18:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Masztizz
2009. okt. 31. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!