Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek hogy űzzem el az...

Szerintetek hogy űzzem el az öngyilkos gondolatokat? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
:'(
2013. júl. 27. 10:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Szia mi a gond? Mibe tudok segíteni?
2013. júl. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:

Találj valami hobbit! Valamit, amiért rajongasz.

Én nem jövök azzal, hogy járj társaságba és legyél minél többet emberek közt, mert bár ez is megoldás lehet, a legtöbb ember csak rontani tud az ilyen helyzeten...

Én azért maradtam életben anno (nagyon sokáig akartam megölni magam) mert elkezdtem állatozni. Most van két kutyám, görényem, patkányaim stb. Ők a mindeneim, és tudom, hogy szükségük van rám, ahogy nekem rájuk. Mi lenne velük nélkülem?

Szóval találj valamit, amit szeretsz és élvezetesebbé teszi a mindennapjaidat. Ha ez meg van és alakulnak a dolgok, tűzz ki magadnak célokat.

2013. júl. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Biztos van valami hobbid, amit szeretsz csinálni és akkor foglald el magad azzal. Közben gondolj még azokra a pozitív dolgokra az életedben, amiket/akiket szeretsz és akkor rögtön jobb kedved lesz.

Másik megoldás még, hogy beszélgess el a barátaiddal vagy barátnőiddel, menj el velük sétálni is akár közben. A lényeg, hogy ne zárkózz be teljesen és mindenképpen beszélgess valakivel a környezetedben. 31N

2013. júl. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Igen a második válaszolóval értek egyet,egy állat vagy akár egy növény is sokat segíthet.Azokról gondoskodni kell,mert számítanak rád.Másik a sport,legyen az bármi.Például maga a futás is sokat segíthet hiszen közben legyőzöd önmagad,és sikerélményt ad.
2013. júl. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
nincs kedvem egyáltalán semmihez
2013. júl. 27. 10:17
 6/21 A kérdező kommentje:
nincsenek barátim egyáltalán nem is voltak soha
2013. júl. 27. 10:18
 7/21 A kérdező kommentje:
mesélni meg most nagyon nem szeretnék, hogy miért szeretnék öngyilkos lenni.
2013. júl. 27. 10:21
 8/21 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?Fiú vagy lány vagy?
2013. júl. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
22/F
2013. júl. 27. 10:22
 10/21 anonim ***** válasza:
Valami trauma ért,vagy már régóta tart ez a probléma?
2013. júl. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!