Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Megtetszett nekem ez a szám,...

Megtetszett nekem ez a szám, akkor most meleg vagyok?

2013. júl. 3. 00:47
1 2
 11/19 My Conserve ***** válasza:

Alapvetően a számait nem Justin Bieber írja, úgyhogy csak a dallama miatt nem kéne annak lenned.


Viszont ha nem a szám tetszik neked, hanem a srác hangja, meg a srác maga is, akkor már igen a válasz.

2013. júl. 3. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Echte homo. Menjél szopni.
2013. júl. 3. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:

#12

Már nem azért, de attól, hogy tetszik egy fiúnak egy fiú/férfi énekes hangja, attól miért lenne b*zi? Egy énekesnél pont ez a lényeg, a hangja, nem? Ha pl nekem, mint fiúnak tetszik pl. Randy Travis kissé rekedtes hangja, hangszíne, akkor b*zi vagyok? Mert ha a fiú tetszik, akkor oké, na de a hangja...

2013. júl. 3. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

#14

Egyetértek veled, de van egy vonal, amin túl már a buz!ság felé húzol, akár akkor is, ha az előadó hangja vonz. Ez a zene pl. a vonalon jócskán túl van. Embere válogatja, hogy kinél hol a vonal, de ha körbekérdezősködsz, a legtöbb zene amit buz!-zenének hív a férfi társadalom, osztatlan siker(telenséget) arat a legtöbb hím között.

Nálam a vonal pl. Mark Foster (FTP).

Mondhatod, hogy nem a társaság határozza meg, milyen zenét hallgatsz, de hidd el, tudat alatt is nagyon befolyásolja az ízlésed a baráti kör. Tudom, mert észrevettem magamon is, bár hál'istennek sose vonzottak az ilyen homo-himnuszok.

2013. júl. 3. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
2013. júl. 3. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 My Conserve ***** válasza:

#14:

"Már nem azért, de attól, hogy tetszik egy fiúnak egy fiú/férfi énekes hangja, attól miért lenne b*zi? Egy énekesnél pont ez a lényeg, a hangja, nem?"


Tetszés és tetszés között is van különbség. Ha valaki cukinak és vonzónak tartja egy fiú énekes hangját, az másféle tetszés, mint ha simán csak azt mondja róla, hogy "baromi jó hangja van".

2013. júl. 3. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Nem biztos, hogy meleg vagy, de szerintem inkább ezt hallgasd: https://www.youtube.com/watch?v=lCeRWaIh5Hw
2013. júl. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

#15

Igen, én is észrevettem magamon, hogy a baráti társaságom miatt más zenék is érdekelnek, de ezek a b*zis zenék hála égnek nem ilyenek.


#17

Igen, ebből a szempontból igazad van.

2013. júl. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
lehet h akk meleg vagy de nem olvastam el a többi kommentelőt.
2013. júl. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!