Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mindenki helikopter csak én...

Mindenki helikopter csak én vagyok h**lye?

Figyelt kérdés

Üdv!


A problémám az, hogy a kortársaim kiközösítettek és nem tudom, hogy miért (22 éves vagyok). Tény, hogy kicsit másabb vagyok mint ők de azért annyira nem. Az ismerőseim (volt osztálytársak) ignorálnak és végtelenül lenéznek mert dolgozom. Ők egyetemre járnak, értelmiségiek lesznek, idejük jelentős részében romkocsmáznak, tanulnak és a facebookon produkálják magukat egymásnak. Én sajna nem tudtam nappalira menni anyagi okok miatt de szereztem bsc diplomát levelezőn, mellette pedig kénytelen vagyok dolgozni, fizikai munkával és ezt szerintük szégyellnem kellene. Ebben nem adok nekik igazat pláne úgy, hogy a hozzám hasonló lenézendő emberek adójából tanulnak. Engem mindenből kihagynak, ha én szervezek dolgokat nem jönnek el, mindig valami piti dologra hivatkozva. Szerintetek van megoldás erre a problémámra? ...vagy ne barátkozzak velük? Más ismerőseim nem nagyon vannak.


2013. jún. 12. 05:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne barátkozz velük. Minek akarsz bevágódni olyan társaságba, akik lenéznek?


Keress másik társaságot, más ismerősöket. Rengeteg ember van ebben az országban, ismerkedj meg velük :) A hülyéket meg szórd ki az életedből, nehogy már ők határozzák meg, hogy mit csinálsz...

2013. jún. 12. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ilyen a társadalom, ha kicsit is más vagy kivetnek, de ilyenekkel nem is érdemes barátkozni.

Akiknek csak a tucat személyiség kell...

Azért vannak normális embereknek akiknek számít az egyéniség és elfogadják az embert a hülye szokásaival együtt és szeretik :)

Nehéz találni de nem lehetetlen :D

2013. jún. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt nézd meg


[link]

2013. jún. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én a helyedben büszke lennék magamra, amiért ennyi eszed és akarat erőd van. Ne foglalkozz azzal, mit mondanak mások.
2013. jún. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"néhányan" most annyira komolyan veszik ezt a diplomát, hogy "jaj, nincs diplomád/nincs pénzed egyetemre stb... nem vagy senki..." akik ezt mondják, s**gfejek, de Te ne törődj velük! Meg lenézik, aki mondjuk egy építkezésen dolgozik, mint munkás. De mégis mire menne az ország munkások nélkül? Sátorban laknánk, vagy mi? Most csak egy példát mondtam a fizikai munkára. És én nem azt mondom, hogy diplomásokra nincs szükség, mert igenis rájuk is van, de ugyanúgy a fizikai munkát végzőkre is!


Na mindegy, röviden, szerintem ne barátkozz velük, meg ahogy előttem is mondták, ne akarj olyan társaságba kerülni, ahol lenéznek!


Kivettem a szövegedből két rész, ami üti egymást :) :


"Ők egyetemre járnak, értelmiségiek lesznek, idejük jelentős részében romkocsmáznak, tanulnak és a facebookon produkálják magukat egymásnak."


Az ilyen nem értelmiségi, aki facebookon produkálja magát, pláne nem az olyan, aki kiközösíti a másikat, csak mert ő nem ugyanazt teszi, mint ő.


Tedd azt, amit jónak látsz, csak ne rontsd el magad, mert szimpatikus vagy! :)


Mindenben a legjobbakat kívánom!

2013. aug. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
azt hogy érted, hogy helikopter? bocsi, csak még nem hallottam ilyet.... :D
2013. aug. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!