Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A barátom szerint mindig s@gg...

A barátom szerint mindig s@gg szagom van, a suliban is mondták már. Mitől van ez?

Figyelt kérdés
2013. máj. 18. 16:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
igen, nem ártana naponta váltani a bugyikádat és naponta fürödni és így nem lesz segg szagod XD
2013. máj. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

kérlek mondd,hogy csak vicc.

zuhanyozni napi 2x ajánlatos,melegben amikor jólesik,én bugyit is napi 2x cserélek,és mindig van nálam babatörlőkendő,ha bárhol megizzadnék vagy akármi ilyesmi

javaslom neked is a fentiek elkezdését

2013. máj. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
elárulnám(ha még nem tűnt fel),hogy kamu,és a kérdés kitalálója nem lány :))
2013. máj. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Nem ártana naponta fehérneműt cserélni...ha nem naponta cseréled,ne csodálkozz h büdösnek tartanak észlény!

Ha már a pasid is ezt mondja,illene elgondolkozni a dolgokon!Hány éves vagy,hogy ilyen ápolatlan vagy?

2013. máj. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is kamu... ilyen nincs, hogy valaki ilyen alapvető dolgot ne tudna...
2013. máj. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
sz@r vagy!
2013. máj. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Hetenteeeeeeeeeee??? Te jó ég ez vicc?!?!? Akkor nem csoda ha seggszagod van. o_O

Jézus mária.

Amúgy, egyébként, én már olyannal is találkoztam, akinek a szája volt seggszagú... na azt mivel magyarázzák azt nem tudom XDDDD


Egyébként, kedves kérdező....

Fürödj minden nap, mosd meg OTT is! Kaksi után, tudod ki kell törölni... És egyet értek az előttem szólókkal... Feltalálták már az intim törlőkendőt, olyat használj!


ÉS NE HETENTE CSERÉLJ BUGYIT fuujjjj!!!!


Mert nem szeretik az emberek "ha büdös a p*csa egy kicsit." :DDDD

2013. máj. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!