Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gáz, hogy nem akarok elmenni...

Gáz, hogy nem akarok elmenni más városba egyetemre?

Figyelt kérdés

Az én városomban is vannak egyetemek, de nem olyan jók.


Volna lehetőségem elmenni más városba, de nem merek.

Arra gondolok, hogy ha elmegyek más városba, akkor ott több lesz a költségem, mint itthon ( ez ugyebár logikus ) és nem vagyok még felkészülve arra, hogy egyedül boldoguljak. Az ismerőseim biztosak benne, hogy más városba megyek, mert szerintük megállnám a helyem, ugyanis erősnek és magabiztosnak mutatom magam általában, de belül nem érzem magam annyira elszántnak és magabiztosnak.


Ti mit tennétek a helyemben ? Mi a véleményetek ?

18/L


2013. máj. 12. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem gáz
2013. máj. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem menj. Így önállósodhatsz. Ha mindig visszatart a félelem, hogy ez még nem menne, akkor nem is fog. Szóval csak pozitívan és hajrá!!
2013. máj. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szerintem is menj el! Persze vannak hátrányai (pl. utazás, költségek, esetleg ha kolis leszel alkalmazkodni kell a szobatársaidhoz). Ugyanakkor önállóvá válsz, megtanulod, hogy mindig neked kell elmenni a boltba kajáért, ha éhes vagy...stb.

Ezen kívül nem lesznek ott állandóan a szüleid a sarkadban, nem figyelik minden egyes lépésedet. Én 23 éves vagyok, még itthon lakom a szüleimmel és engem már idegesít, hogy mindig csomó mindenről be kell számolnom nekik!

Szóval én kifejezetten élni fogok a lehetőséggel. Ha sikerül, akkor már nem nem is kell már olyan sokat várni. :)

2013. máj. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!