Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez normális? Részletek lenneb!

Ez normális? Részletek lenneb!

Figyelt kérdés

Egy 16/f vagyok mostanaba ugy erzem hogy maganyos vagyok.Persze ebbe beleertem azt is hogy olyan dolgok fordulnak meg a fejembe hogy nincsenek barataim es ez elege elszomorit:(

Hogyan tudnek ebbol hejrejonni?Hogy sok baratom legyen,hogy tobbe ne erezem magam maganyosnak.Ertelmes valaszokat leci


2009. szept. 25. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Suliban barátkozz!! Nemhiszem el hogy a sulidban sincsenek barátaid!

Járj közösségbe!! :)

2009. szept. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

próbálj meg nyitott lenni mosolygós bőbeszédű

keresd az embrek társaságát na most nem arra gondolok h diszkóban a sok kis ribivel legyél mert az nem túl boldogitó hanem ismerkedj akár neten vagy koncerteken fesztiválokon szakkörökön sulidban stb. és ha már találsz 1-2 barátot az is nagyon jo azokkal egyre jobb kapcsolatot hozhatsz létre és velük nagyobb is lesz az önbizalmad meg akár ők is bemutathatják a saját barátaikat igy még több embert megismersz :)

15l

2009. szept. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mosolyogj,légy önmagad,legyél kedves és akkor az emberek fejében úgy rögzülsz meg,hogy Te vagy az a kedves srác,aki segít ha kell,akire lehet számítani.Hidd el nem vagy egyedül ezzel az érzéssel,beszélgess az osztálytársaiddal.Hidd el minden jobb lesz(:

14/L

2009. szept. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
jaja haverkodj,járj el osztálytársakkal.Nem lesz itt gond,fel a fejjel:)
2010. júl. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!