Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnám kiverni a...

Hogyan tudnám kiverni a fejemből a Szulejmánt?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben nagy megszállott lettem. Utána járok mik lesznek benne később,folyton utána olvasgatok stb. Ha valaki nem köt le, mindig azon gondolkozok. Szinte már úgy érzem KÓROSAN megszállott...elmerülök a sorozat történéseiben, magában a korszakban, szinte mintha kizárnám magamat a körülöttem forgó dolgokból, pl suliban. Mit tehetnék, hogy kiverjem a fejemből?

2013. ápr. 12. 20:42
 1/7 anonim válasza:
Próbáld meg azt hogy 1-2 hétig nem nézed , nem nézel utána . VAgy kezdj el egy másik sorozatot nézni . Ha ezek nem mennek menj el haverokkal bulizni, sétálni az biztos hogy segít egy kicsit kikapcsolódni és utána lehet hogy racionálisabban tudsz majd gondolkozni :)
2013. ápr. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem bírnám ki, hogy ne nézzem :( de köszi a választ:)
2013. ápr. 13. 08:18
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nézzed, sőt foglalkozz vele még jobban. A végénhidd el rá fogsz unni. 2 hónap múlva biztosan abba fogod hagyni. Nálam is volt ilyen csak egy japán sorozattal. Addig foglalkoztam vele amíg rá nem untam és szép lassan leszoktam róla.
2013. ápr. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem is nézzed. Ha nem nézed, akkor az fog idegesiteni miről maradtal le. Én is szeretem, igaz nem ennyire kórosan.
2013. ápr. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Mostanában én is folyamatosan a Szulejmánt nézem, és kikészít hogy csak szerdánként van, akkor is olyan későn... Én is azt ajánlom hogy még jobban nézd, akkor szinte biztosan megunod. :)
2013. ápr. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én teljesen így vagyok a Trónok harca című sorozattal.
2013. ápr. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2013. ápr. 22. 13:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!