Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit mondjak neki, h megmaradjo...

Mit mondjak neki, h megmaradjon a barátságunk?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel tökkjóba vagyok, vagyis msn-en sokat beszélgetünk meg viccelünk, viszont suliban csak odaköszönünk egymásnak, semmi több. Viszont ez a fiú járni akar velem, de nekem ő csak barát, és már egyszer msnen megkérdezte h járnék- e vele én aztmondtam h nem mert nekem jobb barátnak, szal kedvesen elmondtam neki, de most megint meg akarja kérdezni és lehet h élőben... :S És tök szar lesz ha odajön megkérdezi mit mondjak, h kedvesen "lekoptassam" úgy h barátok maradjunk? Mert ha elhív és aztondom hogy nem, mert jobb lenne barátnak, stb, akkor aztán jön az a kínos csend, és akkor pl mi legyen? álljunk ott mint két f*sz vmi? :S :\\\\\\\\
2009. szept. 21. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:
ez mindent vagy semmit játék. nincs fiú-lány barátság, mert a fiú mindig meg akarja dugni a lányt. ilyenekről ne ábrándozz, hogy középút. vagy jöjj vele össze, vagy koptasd le. :)
2009. szept. 22. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy msn-en azért kezdett veled beszélgetni, mert már akkor is fel akart szedni? Legtöbb fiú, ha tetszik neki egy lány, barátkozással indít. Ha jön a kínos csend, megkérdezheted pl. hogy mire gondol most, vagy valami hasonló.
2009. szept. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!