Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Akibe beleszeretünk, arra...

Akibe beleszeretünk, arra kezdünk hasonlítani? Szerinted is?

Figyelt kérdés

Van egy srác, egy éve reménytelenül és iszonyatosan szeretem. Észrevették mások is meg én is, hogy külsőben és belsőben is kezdem átvenni a tulajdonságait. Nyáron ugyanoda nőtt egy anyajegyem ahol neki van, csak nekem halványabb. Szerintem véletlenek nincsenek.

Te mit gondolsz? Éltél már át hasonlót?

(Bocs ha hülye a kérdés, csak érdekel!)


2009. szept. 18. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Velem is hasonló a helyzet. Nagyon szerelmes vagyok egy fiúba, aki hát elég egyedi hogy finoman fogalmazzak. Teljesen úgy beszélek mint ő. (Annyira édes amikor gyorsan akar mondani valami nagy hülyeséget, alig bir beszélni meg hallatszik a nyál a hangján:D) A hangem, a szóhasználat, a gondolatmenet.. Ugyan olyan.:(

Ugyan azt a hobbit kezdtük el, arra a helyre járok mint ő régen, pedig nem is tudtam róla.. stb. Anyajegyes esetem még nem volt, de ez elég furcsa. Azt nem te irányítod..:)

2009. szept. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

3 és fél éve együtt vagyunk párommal, és nem hasonlítunk egymásra semmiben. :D

Azért majd figyelem, hátha, csak nem vettem észre. :D

2009. szept. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

hát nem tudom én kicsit már betegesen is szeretem szerencsétlen srácot, miközben van egy nagyonszép bnője..

de kezdek rá hasonítani a barátaim szerint is (egy suliba járunk, így ismerik 1 páran)

2009. szept. 19. 12:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Keress mást szerintem:)
2009. szept. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hülyén hangzik és gyerekesen, de lehetetlen, hogy elfelejtsem... =(
2009. szept. 19. 15:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!