Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Idegen lánnyal álmodtam?...

Idegen lánnyal álmodtam? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Olyan lánnyal álmodtam amint tudomásom szerint még sosem láttam, nos annyi a lényeg hogy ő jött az osztályba és nagyon jóba voltam vele. Hát igazából csak velem volt jóban megkedveltük egymást. Szerintetek mint jelenthez ez? Csak beképzelem hogy jelenthet valamit? Vagy talán tényleg van jelentősége? Igazából ahogy úgymond "megismertem" összeillenénk akár barátnőm is lehetne persze ha létezne :D. Kérlek titeket hogy rendes hozzászólásokat írjatok fontos lenne nekem ha kiderülne hogy mivel lehet kapcsolatban :). 14/F

2013. márc. 25. 21:13
 1/8 A kérdező kommentje:
Helyesírásért elnézést nem jellemző rám :D.
2013. márc. 25. 21:15
 2/8 anonim válasza:
Erre csak azt tudom mondani hogy mivel még friss és részletesen emlékszel az álomra, nyiss fel egy olyan című könyvet hogy "Mit jelentenek az álmok" és kulcsszavakban próbáld megkeresni benne. Nem akarom azt mondani hogy jövőbe láttál de ha ez mégis megtörténik ez az álom vagy valami ehhez hasonló iszonyatos deja vu-t fogsz érezni,tudom milyen.
2013. márc. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
:D Igen.. Nem hiszed el de épp most beszélünk haverommal a de javu ről :D Ez komoly
2013. márc. 25. 21:39
 4/8 A kérdező kommentje:
Sokszor van olyan hogy megálmodom a jövőt és egyre többször . Nem egész napokat hanem 2 perces "jeleneteket" szoktam. Furcsának kezdem érezni és frusztráló,1 kicsit titokzatosan ijesztő is.
2013. márc. 25. 21:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is álmodtam már egy ismeretlen fiúval többször is, de nem tudom lehet-e valami jelentése.
2013. márc. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csatlakozom hozzátok, én egy albínó fiúval szoktam álmodni, a jelentése pedig:

Ők akiket nem ismerünk (elvileg) de álmodunk velük a lelkitársunk valamilyen szinten. Az embernek több is van, de csak a földiekkel álmodunk általában. Nem kamu, máshol is vannak.

2013. márc. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Hali!

Én is haszonlót álmodtam, csak a lányt én nem új osztálytársként hanem egy online játék chatjében ismertem meg. De mink is nagyon megkedveltük egymást, (a korunk is egy volt) még egy találkozóst is meg akartunk beszélni. De ebben engem az ijeszt meg hogy már a második napja álmodtam "vele". Pedig a büdös életben sohasem láttam.

Az első álom még nem izgatott, lazán vettem de a második után már felkeltette az érdeklődésem.

16/F

2013. dec. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is álmodtam már olyat, hogy egy idegen helyen voltam, és egy hosszú barna hajú lány volt ott, akibe egyből beleszerettem, és ő is szeretett engem, de előtte sose találkoztunk, az arcára meg nem emlékszem... de több álmomba is volt már...
2014. febr. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!