Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Veletek is van ilyen? Sírógörc...

Veletek is van ilyen? Sírógörcs egy szomorú film után.

Figyelt kérdés

Kb 2 órája néztem meg a Harry Potter 6-ot, és annyira szomorú, amikor Dumbledore meghal benne :( Elkezdtem rajta sírni, és még most ha ilyenekre gondolok, hogy "Harry csak Dumbledore-ban bízhat", "Mi lesz most vele?", "Dumbledore olyan becsületes, szeretnivaló igazgató volt", így is elkezdek szipogni.

Veletek is szokott lenni ilyen? Olyan meghatóak tudnak lenni az ilyen jelenetek :(


2009. szept. 15. 16:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

persze, hogy szokott lenni :)

de nem a HO-n sírom el magam :)

2009. szept. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
HP-n bocsi
2009. szept. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát előfordult már, persze. De mondjuk a Harry Potter-en még én sem, de úgy látszik rád ez hatott így.

Én olyankor mindig röhögök utána,h h lehetek ilyen gy.kér, h pl egy romantikus vígjátékon sírok. ppf

De volt már h zenén sírtam.

Ja, amúgy nem vagyok túl sírós típus, csak van h kiváltja vmi az emberből. :D

2009. szept. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

első vagyok

de attól is lehet,hogy az embernek olyan a lelkiállapota, hogy elsírja magát

nekem is ha olyan heppem van, akkor még olyan zenén is elbőgöm magam, amin egyébként nem szoktam,mert más értelmet nyer így a szöveg

2009. szept. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Néhány sorral előtted valaki épp arról kérdezett, hogy hiányoznak belőle az érzelmek. Szerintem neked a jobb, mert vannak érzelmeid. Lehet, hogy később majd jobban el tudod választani a valóságot a filmtől, de addig is ne bánd, hogy ilyen vagy, és ne is szégyeld, az ilyen érzékeny lelki emberek tudnak igazán boldog emberek lenni.
2009. szept. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2009. szept. 17. 19:28
 7/11 anonim ***** válasza:
én akkor tudok ilyeneken sírni ha már amúgy is összejön előtte minden. veszekedek valakivel, vagy akármi. amúgy csak úgy szimplán akkor ha tényleg nagyon megható a film
2009. szept. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát szerintem Dumledore halála nem sikerült meghatóra a filmben,úgyhogy azon pl nem hatódtam meg,de volt hogy előfordult más filmeken. A HP-ról még annyit,hogy rám a könyvek voltak nagy hatással.
2009. szept. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én olyan "hülye" vagyok, hogy az ilyeneken kínomban röhögni szoktam... :D na, nem gonoszan, csak... áh, megmagyarázhatatlan! :D

Dumbledore halálát a 7. könyv széppé teszi!:)

2009. okt. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem már a kérdéstől is könnyes lett a szemem.Mondjuk a filmen nem sírtam.De a könyvön annyira hogy nem tudtam olvasni.Még most hogy 10edjére olvasom is elbőgöm magam
2010. jún. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!