Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van, aki sose tudja meg,...

Van, aki sose tudja meg, milyen szakmát szeretne igazán?

Figyelt kérdés

Ha nem, miért nem? Mit csinált rosszul?

Illetve, hogyan lehet megtudni?


2013. febr. 21. 21:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem 20 éves vagy véletlenül?
2013. febr. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Ismersz? :)

Nem baj, akkor is válaszolj... :D

Teljesen kivagyok hónapok óta, és nem tudom, hogyan fogok még sodródni az árral.

2013. febr. 21. 21:54
 3/22 anonim ***** válasza:

Én 24évesen találtam bele,azóta megváltozott az életem,és ha valamit csinálok már egyáltalán nem szerencsétlenkedem.

Ha van ami érdekel akkor menj el annak az irányába,aztán csak lessz ami lessz.

Ha dolgozol akkor menj el esti sulira,ha sulis vagy menj el olyan szakra ami érdekel,és legyél benne a legjobb és nem fogod megbánni ,mert később pénzben kifizetődőbb ha kitűnő munkát végzel.

2013. febr. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Nem hagytad az egyetemet abba, mert nem tetszett a szak?
2013. febr. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Eddig tanulás terén mindig kitérőim, felesleges köreim és rossz döntéseim voltak.

Az élet más területein se tudok dönteni.


Szorgalmas vagyok, túl szorgalmas is. Sok műszaki és tudományos dolog érdekel hobbi szintjén is, amúgy meg még több.

Olyat szeretnék csinálni, ami nem monoton, ami kicsit kreatív, de nem túlságosan, és amivel jó ügyet szolgálok, az embereken segítek. (Nem közvetlen, tehát nem szeretnék emberekkel foglalkozni, de hogy jobb egészségük, körülményeik legyenek, stb...)

2013. febr. 21. 21:58
 6/22 anonim ***** válasza:
Valami szociális munka? Gyógyszerészet?
2013. febr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Az ember, mint olyan, nem érdekel. Nincs is hozzá türelmem.

Viszont ... az ember ügyét szeretném szolgálni, valamit széppé, jobbá tenni.



Nem hagytam ott az egyetemet, de utálom, mint a sz*rt.

2013. febr. 21. 22:02
 8/22 anonim ***** válasza:
Akkor lehet keverlek valakivel, egy fiúval! Ő is kiírt tegnap egy ilyen kérdést.
2013. febr. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

HA műszaki beállítottságú vagy akkor menj el tovább tanulni műszaki egyetemre,nézz körbe milyn szakok vannak és ami elsőre jónak hangzik számodra menj és jelentkezz be.Vagy ha nem vagy sulis akkor jelentkezz be munkanélkülire és onnan végezhetsz tanfolyamot,pl autószerelő ,lakatos.Akár ki is tanulhatnád az autocad porgramozást mert elég sok helyen használják pl plazmavágó,vízvágó üzemekben ahol fémeket is megmunkálnak.Vagy elmehetsz lakatosnak is ,gondolj bele szinte minden fémből van és szinte mindent meg is lehet csinálni fémből ha kellőképpen ügyes vagy.

Számomra a fémmegmunkálás már olyan szintű hogy akármit bemerek vállalni.(kívéve nasa technológiát)

2013. febr. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Programozó
2013. febr. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!