Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Régen humoros most nem, miért?

Pegazus900 kérdése:

Régen humoros most nem, miért?

Figyelt kérdés

Kicsit furcsa volt mostanában az életem 2012-ben elég sok vita miatt.

Most külföldön tanulok és mindig vissza emlékszem régen milyen sokat nevettünk haverjaimmal.Most itt nincsenek barátaim de szeretek viccelődni amúgyis.Nem csak azért mert vicces hanem szeretem a nevetnek körülöttem.

Kifogytam a viccekből sajnos és mostanában én se vagyok valami eleven.Unalmasnak érzem magam körül az életet régen meg eljártam focizni.Most is megyek majd meglátom ott mi lesz addig egy kis tipp hogy vissza térjen belém az élet

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D



2013. febr. 6. 21:08
 1/1 anonim válasza:
szerintem lehet az a gond, hogy nincsenek barátaid(...ezt írtad).így nem tudsz kibontakozni. vagy csak egyszerűen felnőttél és a tanulásra joban koncentrálsz.
2013. márc. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!