Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon tetszik egy fiú aki a...

Nagyon tetszik egy fiú aki a facebookon mindeg rám szokott irni és olyan dolgokat irt amivel tudomásomra hozta hogy tetszek neki! De a hétvégén egy partyn találkoztunk és még köszönni is alig akart! Szerintetek most akkor mi van?

Figyelt kérdés
2013. febr. 6. 14:21
 1/8 anonim válasza:
FB-n nagy a szája, de face to face egy gyáva nyuszi, ez a helyzet. Korunk tipikus problémája, a személyes kapcsolatteremtés nem megy, sok tini a neten éli ki magát, ott önmaga. Ha van eltökéltséged kihozni belőle ezt a lazaságot, akkor lépj te, és várj, míg feloldódik.
2013. febr. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de ő már 18 ! én meg 15leszek ! és más lányokkal meg foglalkozott !! és engem ez annyira bánt !
2013. febr. 6. 20:02
 3/8 A kérdező kommentje:
és attol félek hogy csak bolondit !!
2013. febr. 6. 20:10
 4/8 anonim ***** válasza:

Milyen dolgokat ír? Hidd el van ilyen, sokszor, amit az első válaszoló írt, bár ezt te tudhatod igazán, figyeld meg rajta. Élőben elég bátor ember, pl. voltak barátnői és milyenek? az ilyenekről eléggé lelehet szűrni, hogy mi a helyzet. Attól, hogy ha egy gyáva nyuszi, aki nem mer odamenni hozzád, mert olykor elönti a gátlás, hogy "bár elsüllyedne" attól még odalehet érted, és ha ez kölcsönös, akkor szerintem ne hagyd veszni:) Ha csak az gátol meg tőle, hogy azt hiszed, emiatt nem kedvel, felejtsd el, és ragadd meg:)).

Még a bátor embereknél is baj lehet. Hozzászoktak, hogy túl jó a beszélgetés facebook-on, olyan rendezett és idilli, az álmukat kielégítő, és félnek, hogy kiábrándító lehet ebből a tökéletes világból átlépni a valóvilágba. Esetleg próbálj empátiát mutatni neki ezzel kapcsolatban.

2013. febr. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

.."és más lányokkal meg foglalkozott !! és engem ez annyira bánt !"

hoppá, ez kimaradt a szemem elől, mentségemre szóljon, elég késő:)) Talán már mielőtt észrevett volna, már belegabalyodott azokba a lányokba, és zavarba jött tőled, meg másrészről amíg interneten beszélgettetek, nem tervezte, hogy egy internetes kapcsolatban fog bízni, egy olyan emberben, akivel még nem is találkozott. De attól még lehet megfogtad, bár ezt te tudod. Attól még normális, hogy csajozik és próbálkozik, sok ember nem olyan emberekkel van, akiket szeret, hanem aki kapóra jön:)) Milyenek a pasinak azok a lányok és milyen vagy te neki? Ezt te kell érezd, és nem kell bedőlni minden feléd vetett üres szónak. Bár a te korodban én sem voltam belátóbb:) De ma már engem sem érdekel, ha valaki azt mondaná, hogy szeret, képes vagyok kiszűrni, hogy ki jó nekem. Bár a kor nem pecsét arra, hogy ne lennél érettebb szellemileg a pasinál, de sok esetben lehet ez a baj, hogy fiatal vagy hozzá és naív. Amúgy mivel hozta a tudomásodra, ha már kiírsz egy ilyen kérdést, szerintem minimum, hogy leírd:))

2013. febr. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát pl.hogy ha kerdezi hogy mit csinállok és en azt irom hogy fekszek akkor azt irja jaj most ugy oda bujnek hozzad ! nos en ebből is azt vettem ki hogy bejövök neki ! és már töbször is hivott teara.... de én elutasitottam mert pont nem voltam othon ....
2013. febr. 8. 12:41
 7/8 anonim ***** válasza:

azért ez, ahhoz képest, hogy alig ismeritek egymást, elég komolytalan szöveg volt.

de attól még bejössz neki, de nem túl komoly.

2013. febr. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hat osszesen 3x vagy 4x talakoztunk .....
2013. febr. 9. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!