Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » SEGÍTSETEK! 14 éves vagyok és...

SEGÍTSETEK! 14 éves vagyok és meg nincsen menzeszem. De én a tusolóval szoktam kielégíteni magamat azzal, hogy a víznek a sugarát odatartom. Ez lassíthatja a menzeszem megjövetelét vagy teljesen károsítom ezzel?

Figyelt kérdés
Már szemérem és hónalj szőrzetem is nőnek a melleim is jött olyan váladék is amikor tisztasági betét kell. De még nem jött meg. Mit tegyek?

2013. jan. 12. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne aggódj.A biológiai órád ketyeg,majd meg jön.Nem kell siettetni.Az meg,hogy a tusolóval elégíted ki szexuális vágyad,nem okoz problémát ez ügyben.Viszont az a veszély fenn áll,hogy rá szoksz a tusolóra és a valódi szexben keresni fogod élvezetét.Vigyél bele fantáziát.Használd az ujjad a csiklónál,stb.Változtass a technikádon.Válaszom komolyan veheted,egy volt nőgyógyász.
2013. jan. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

bár fiú vagyok azért megpróbálok válaszolnixD azt hiszem van akinek csak 15-16 éves korában jön meg, ha akkor sem akkor van gond:D

az önkielégitéssel meg nem okozol kárt

2013. jan. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!