Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetnék boldog barátok...

Hogyan lehetnék boldog barátok nélkül?

Figyelt kérdés
2013. jan. 12. 16:17
 1/6 anonim válasza:
nagyon sehogy
2013. jan. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
drogozol iszol kockulsz
2013. jan. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy saját életedből próbálod a maximumot kihozni, van egy jó csajod/pasid, és van pár haverod akikkel jól elvagy. És akkor nem azon agyalsz hogy hogyan lehetne azonos neműekhez közelebb kerülni!
2013. jan. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
barátnőkkel
2013. jan. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Háziállatot tartasz, sétálsz a természetben és keresel valamilyen elérhető célt amit teljesítesz. De nem éri meg, barátokkal sokkal jobb :)
2013. jan. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
régen voltak barátaim. aztán 8 osztályos gimibe mentem u.a. a suliban. azúj osztály kirekesztett, a régiekkel nem igen tartottam a kapcsolatot ők már nincsenek is meg. ősszel vallásos suliba mentem amiben csalódtam kezdve ott h elmentem a verébtáborába is. a suliban nincs egy ember se akivel lehetne ismerkedni beszélgetni,nem pedig hülyülés állandóan, stb. én is sokat vok egyedül és nem vok boldog sőt sokat rágódok ezen. az nem rossz amit írtak h sétálj a természetben,bicikli,mozi, stb. bár én olyankor meg azon agyalok h más embernek miért jön össze az élet akiket látok az utcán kézenfogva,vidáman több emberrel stb. a 3 barátom meg nem tom h mennyire barát még.egyik se hívott mióta elmentem, pár nap múlva szülinapom és nem hiszem h eszükbe jutok majd.
2013. jan. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!