Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit jelent az ha valaki egy...

Mit jelent az ha valaki egy fekete csíkos kalapot tesz ki profilképének facebookon?

Figyelt kérdés

2012. dec. 31. 17:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Felkelti a figyelmet ?
2012. dec. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Lehetséges. Ezenkívül nem jelent semmit se?
2013. jan. 1. 05:50
 3/12 anonim ***** válasza:
büntetett előéletre utal. függőleges csíkok: nemi erőszak. vízszintes: valakit megölt és a folyóba dobta. piros csíkok: kommunista politikai koholt perek által halálra ítélni valakit. züld csíkok függőlegesen: az erdőbe rejtette a hullát. eddig csak ilyen emberekkel tlaálkoztam, a többi jelet nem ismerem még.
2013. jan. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Értem, és köszönöm!

Igazából én szeretném kirakni ezt fényképet, de előtte szerettem volna tudni, hogy milyen érzéseket, gondolatokat ébreszt egy ilyen cselekedet az emberekben.

Erről a kalapról lenne szó:

[link]

2013. jan. 1. 08:30
 5/12 anonim ***** válasza:

remélem nem hitted el tényleg, amit írtam

ezzel csak arra utaltam hogy utálom azokat az embereket, akik képzelt jegyek alapján kombinálnak ki valamit valakiről, akit nem is ismernek.

2013. jan. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem tök jó, tedd ki bátran ! !
2013. jan. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Háhá:D De biztos van benne valami, pl. régen a maffiózók "kalap alá bújtak" de lehet hülyeséget beszélek:)
2013. jan. 1. 16:57
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem hinném, h ezt a következtetést vonnák le, ne parázz. :D
2013. jan. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

igen, meg mindnen tetkós börtönviselt, minden kopasz náci, stb... a maffiózók nem bújtak sehova, utánozták azt a réteget, aminek megbecsülése volt, magyarul kihasználtak egy másik közhelyet, miszerint az elegáns ember jó ember.

erre építenek a politikusok is, meg mindeni aki állásinterjúra megy, vagy randira. a legutolsó sorozatgyilkos is tud öltönybe bújni és a legártatlanabb ember is nézhet ki csórón.

2013. jan. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az én figyelmemet felkeltenéd vele ...már ha ffi vagy.., :D

26/L, ...kivi lennék kit rejt ez az elegáns kalap. :D

Én szerintem egy egyéniséget ! :)

2013. jan. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!