Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » "Mindig lesz egy személy akit...

"Mindig lesz egy személy akit sose felejtesz el, hiába találsz nála jobbat, aki jobban szeret téged. " Ennyire közhelyes lenne az életem?

Figyelt kérdés

Van ez az idézet ami a kérdésemben is szerepel,nem pontosan így van tudom,de ez a lényege.


Van egy srác akibe nagyon szerelmes voltam,de ő nem akart kapcsolatot. Most nem részletezném milyen volt kettőnk között a viszony. A lényeg az h egy nap ráébredtem hogy neki sose leszek elég jó...

Aztán találtam magamnak egy fiút,akivel már több mint egy éve vagyunk,nagyon jó vele és szeretem. Ami a legfontosabb hogy ő is szeret. Pár hónapja összeköltöztünk-ez viszont még nem zökkenőmentesen,elég sokat veszekedünk,de igyekszem hogy jobb legyen.


Viszont már jó pár hete eszembe jutott ez a srác,akinek nem kellettem-vele álmodtam,és azóta többször is eszembe jut. Utálom magam azért mert mikor ő eszembe jut hevesebben ver a szívem. Próbálok parancsolni magamnak hogy ha a barátomra gondolok akkor is ez történjen,de nem megy. Nincs szívdobogás meg semmi. Sőt,most h hazajöttünk a szüleinkhez karácsonyra azt érzem h jó nélküle...

Ami a legviccesebb az egészben hogy az akinek nem kellettem,pár napja rám írt hogy eszébe jutottam... velem álmodott. Váltottunk pár szót...kizárólag ismerős szinten,legalábbis próbáltam ezen a vonalon tartani a beszélgetést. Azóta is folyamatosan érdeklődik,meg kávézni hív... Pedig mondtam neki h nem megyek,meg semmi. Tudom,h csak azért jutottam eszébe mert nincs senkije és arra jó lennék. Tudom szomorú de van is oka feltételezni hogy belemennék egy ilyenbe. Mert volt hogy volt kapcsolatom,és nem működtek a dolgok,és én hozzá menekültem... pár órára. De azóta hogy utoljára találkoztam vele,eltelt több mint egy év. Nem tudhatja hogy a barátommal most nem működik túl jól a kapcsolatunk,teljesen másik városba is lakok már.

Nevetségesnek érzem ezt az egészet... Nem akarom h ő járjon az eszembe,hisz őt nem én érdeklem csak a testem... Akarom hogy működjön a kapcsolatunk a barátommal,mindketten dolgozunk rajta h olyan legyen mint régen.

De ő miért talál meg mindig amikor nem a legjobb a kapcsolatom? Miért most?


Valaki mondja meg hogyan rendezzem magamban a dolgot... Hogy hiányozzon a barátom és felejtsem el végleg azt a másik srácot? Én tényleg egy másik városba is költöztem csak hogy ne is találkozzak vele többet... h eszembe se juthasson,és erre mégis...


2012. dec. 24. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Baromi egyszerű a képlet.

Valamilyen külső vagy belső tulajdonsága nagy hatással volt rád. És mivel nem volt időd megismerni, kiismerni, csak ez él benned. Ha hosszabb ideig együtt lettetek volna, nem gondolnál rá ennyire hevesen.

2012. dec. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

van az a mondás

akit nem kapunk meg, örökké szeretjük...:)

2012. dec. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha van benned minimális tisztesség, most azonnal szakítasz a jelenlegi partereddel és lezárod ezt a mizériát a fejedben. Hosszú távon ami most van nem fog működni, csak szo patod azt a szerencsétlen fiút. Ha van benned gerinc nem leszel ennyire önző.
2012. dec. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Akarom hogy jó legyen,eddig minden olyan jó volt. A veszekedéseket be tudtam az összeköltözésnek,mert még nem szoktunk össze meg ilyenek.... ő is,és én is próbáljuk helyrehozni...


Mindent megtettem h azt a másikat örökre elfelejtsem... :(

2012. dec. 24. 20:44
 5/9 anonim válasza:

Jajj,teljesen ugyan így vagyok,mint Te. Épp a mai napon írt életem szerelme,fél év után miután megkértem,hogy ne beszéljünk többet,hogy boldog karácsonyt,vigyázzak magamra. Mintha megérezte volna,hogy rengeteget gondolok rá és nem működik jól a kapcsolatom.

Ő is pontosan akkor talál és talált meg mindig mikor a legrosszabbul voltam,semmi sem működött körülöttem. Ő mindig felbukkant. De kapcsolatra soha nem kellettem csak szexre. Egyszer engedtem neki,3 év után. Utána pár héttel megszakítottam vele minden kapcsolatot és most újra írt.

Nem tudom mi tévő legyek,de gondolom Te sem tudod mi legyen most :( Azért jó tudni,hogy nem csak én vagyok így.

2012. dec. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezektől a mondásoktól már kifolyik az agyam.
2012. dec. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Utolsó előtti vagyok megint. Szerintem is szakíts a barátoddal,mert nem szereted. És hidd el,meg fogja ezt érezni és nagyon nagy fájdalmat fogsz neki okozni :( Átéltem ezt is,hidd el kegyetlen érzés. Inkább még most vess véget ennek a kapcsolatnak.
2012. dec. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Én már több mint egy éve nem is beszéltem ezzel a sráccal,gyakorlatilag tényleg megszakítottam vele minden kapcsolatot.

Összejöttem a mostani barátommal,és nem akartam hogy ő beárnyékolja az egészet. Persze az elején még sokat gondoltam rá,de aztán szerelmes lettem a mostani barátomba. Minden olyan tökéletes volt. De aztán munka miatt elköltöztünk 300 km-rel otthonról. neki itt egy köpésre vannak a gyerekkori barátai akikkel újra felvette a kapcsolatot. Nekem meg nincs itt senki,néha nagyon egyedül érzem magam,és nehéz ez az önellátóság h magunkról gondoskodunk meg minden... Mindketten fiatalok vagyunk,20on évesek,ez az első olyan kapcsolat mindkettőnknek ami komolyabb. Hogy bárkivel is összeköltözünk. Mindketten tisztában voltunk vele h nem lesz egyszerű,össze kell szokni.

Csak mikor ő elmegy a barátaihoz,és hiába megyek vele olykor én is... nekem nagyon hiányoznak az én barátaim,családom... ott vagyok társaságba és egyedül érzem magam... baromi szar érzés.

Utálom magam amiért eszembe jutott az a másik srác... Nincs vmi recept amivel örökre el lehet felejteni?

És valami amivel helyre lehetne hozni a mostani kapcsolatom?

2012. dec. 24. 23:16
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

De van. Légy boldog, élj boldogan, és akkor nem fogsz állandóan visszanyúlni egy eszményképhez, amit az a srác testesít meg számodra. Te nem azt a srácot szeretnéd, hanem amit ő számodra megtestesít. Nem is ismered igazából, lehet ha jobban megismernéd, futva menekülnél tőle.

Egy szóval a mostani kapcsolatodban nem vagy boldog, ezért "nyúlsz" egy eszményképhez.

2012. dec. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!