Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mennyire jellemző az ember...

Mennyire jellemző az ember életében a "korszakváltás"?

Figyelt kérdés

Remélem jól fejeztem ki magam. Arról van szó, hogy nekem úgy 5-6 évente alapvetően változott az életfelfogásom, de nagyjából kétféle irányzat váltakozott. Az egyik, a mindig fekete és sötét színű ruhákban járó, fekete autós, komor stílus, amikor amolyan nagyon komoly embernek érzem magam és úgy is mutatom magam a világ felé, aztán pár év múlva ráunva szinte ennek ellentettje, nagyon nyitott, társasági, a komor ruhák helyett csupa színes és életvidám öltözet és megnyilvánulás stb. Ezek korábban pár évente felváltották egymást. Most meg mindkét szerepben és "önpozicionálásban" otthon érzem magam. Egyformán a saját egyéniségem az életvidám öltözködés és életérzés és piros nyitott autó és vidám, könnyed attitűd is éppúgy, mint néha meg a visszafogott elegancia, a fekete szín, a komor és komoly attitűd.

Tán skizofrén lennék?


2012. nov. 28. 11:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy skizofrén lennél :)

Az ember nem csak egyfajta "stílust" érezhet magáénak, és ha ez a két stílus üti egymást, akkor nyilván egy idő után hiányozni fog a másik, aztán megint a másik... Szerintem ezzel semmi gond nincsen.

2012. nov. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Jézus :) ***** válasza:
49%

A bizonyos "korszakváltások" amikről beszélsz 7 évente történnek.

Vagyis úgy mondanám, hogy az ember életét 7 éves ciklusokra lehet fölbontani. Erről OSHO bővebben is ír az " Egó könyve"-ben.

2012. nov. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!