Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Interneten barátokra lelni?

Interneten barátokra lelni?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok és hiányolom a barátkeresős oldalakat. Tudom,hogy néhány társkereső oldalon van olyan opció, hogy be lehet állítani, hogy csak barátokat keresek, de az nem hatásos. Vannak pozitív tapasztalataitok? Hol próbálkozzak? Egyszerűen nincsenek barátaim. :(
2012. okt. 19. 20:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Mennyien barátkoznának! Érdekes, én eddig akárhányszor próbáltam itt GYK-n barátkozni mindig az lett a vége, hogy egy-két levél után már b@sztak visszaírni. :D
2012. okt. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

19:16


Barátkeresőre céloztam, hogy szűröd ki hogy valóban barátot keres vagy csak pedo?? De azért ne zavartasd magadat.


Én nem vagyok lekezelő, sok szexmániás fogyatékos idióta van ezen az oldalon. Ilyenekkel nem akarok levelezni sem, nem az hogy barátkozni. De lehet tovább álszenteskedni.

2012. okt. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
A szűrő nem azt jelenti, hogy kiszűrök bizonyos embereket, de értem már azt is, amit te írtál ennek tükrében. Nyilván rengeteg aberrált ember van itt (is) különben és lehet,hogy tűt a szénakazalban című előadás az egész, de talán egy próbát megér.
2012. okt. 21. 00:36
 14/20 anonim válasza:

Én is szívesen "barátkozom".

Szép lassan lemorzsolódtak régi ismerőseim és csak hébe-hóba találkozok velük. Esti suliba végzek és az osztály 95% meg nem az én korosztályom :/ és nincs ötletem honnan ismerhetnék meg új embereket.19f

2012. okt. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:

utolsó vagyok

Csak attól félek itt interneten meg mind ilyen elvont embereket lehet találni...most ránéztem valamelyik hozzászólásban a hotdogos linkre, nem akarom megbántani a gazdáját de fodrászhoz ellátogathatna:):D

2012. okt. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Nos igen... meg van a veszélye, ez biztos. :)
2012. okt. 22. 12:57
 17/20 anonim ***** válasza:

Nem fogod elhinni nekem, de én egyszer az napisz@ron leltem egy pajtásra. 300 km van köztünk, de már többször találkoztunk. :)

Tehát ez olyan, mint a valóság. Bárhol lehet ismerkedni, ha nagyon akarnék akkor írnék neked egy levelet amiben kifejtem, hogy barátkozni szeretnék veled és, hogy igazából nem szeretem az unikornisokat, tehát maga a technika adott.

Az más kérdés, hogy ki van a "vonal" másik végén.


Szeretem az unikornisokat.

2012. okt. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Na, örülök,hogy van pozitív tapasztalat is. :)
2012. okt. 22. 18:02
 19/20 anonim ***** válasza:

Amúgy valaki ajánlotta neked a hotdog-ot, az sem rossz, csak sok a perverz, de az mindenhol. Tehát egy próbát megér. :D


Vagy, ha szeretsz sakkozni, akkor lehet online tolni, és ott is lehet haverkodni. :D Jó, ez furcsán hangzik, de akkor is. Meg az is igaz, hogy a Kameruni "haverokkal" nem sokszor fogok összefutni. :)

Vagy, ha esetleg van valami hobbid (áramkört építeni, autót fényezni, kutyákat szaporítani, egyszóval bármi) akkor nyomás fel az internetre, és beírni pl.: "kutya szaporítok fórumja", ott már van közös téma.

Persze ezt tolhatod zenei ízlés szerint is, bár az szerintem csak tizenéves korig meghatározó, normális esetben. :D


Szóval a lehetőségeid adottak. :)


Amúgy dolgozol, suliba jársz? Suliban még könnyebb. Ha nem vagy büdös, vagy ilyesmi, akkor leülsz az eső szimpatikus társasághoz.

2012. okt. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
am tök érdekes ki írtam egy hasonló kérdést úgy,hogy fiú vagyok ,hát nem nagyon jöttek ötletek:D de ha egy lány írja ki egyből mindenki ugrik:D
2012. okt. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!