Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mostanába nem tudom mi van...

Mostanába nem tudom mi van velem. Délelőtt mint aki depis. Alig beszélek a suliba vkivel, később meg fel vagyok pörögve, olyankor tök jó, hülyéskedünk a barátnőkkel. Jó lenne barátkozni a többiekkel is. Hogy lehetnék beszédesebb?

Figyelt kérdés
13/l
2012. okt. 19. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet ennek az is az oka, hogy nem "depis" vagy, hanem csak szimplán fáradt. (13 évesen nem hiszem, hogy depressziós lennél, bár nem tudhatom)

Feküdj le hamarabb!!

Más problémád nem hiszem hogy lenne, hiszen ha már délután minden jó, akkor ezek szerint akkor ébredsz fel igazán.

Ha pedig időben alszol el hétköznaponként, akkor még korábban kéne, mert lehet, hogy neked több alvásra van szükséged, mint másoknak. Van ilyen.

Én speciel este pörgök fel, és ilyen 6 óráig én sem vagyok annyira vidám. :))

2012. okt. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi szépen. :)

néha tényleg ugy érzem magam mint ha depis lennék, de lehet ha többet aludnék nem lenne igy.

2012. okt. 21. 13:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!