Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak, ha egyszerre...

Mit csináljak, ha egyszerre genyózik velem 6 ember?

Figyelt kérdés
Tavaly sulit váltottam.Nehéz volt beilleszkedni...Az osztályomból hat ember folyton szivatott.Feltörték a facebookom,ahol lehetett pedig beszoltak,megaláztak.A többi osztálytársamal nem beszéltem...mindig más osztálybeliekel lógtam,decemberben pedig ōsszejöttem egy fiuval,akivel a mai napig együtt vagyok.Szünetekben vele vagyok mindug,mert az osztályban nem beszél velem senki és nagyon egyedül érzem magam...peesze már jobb a helyzet egyre többet beszélgetek a többiekel,de az a hat ember bem bir leszálni rólam.Külön-külön visszavágok nekik,de mikor hatan szólnaj be egszerre nehezen vágok vissza és elmegy a bátorságom.

2012. okt. 4. 00:16
 1/10 anonim ***** válasza:

hatlövetű...


a fészbúkodat pedig nem törték fel, máskor vigyázz jobban a jelszavadra...

2012. okt. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már nem kell rá vigyáznom töröltem magam 2hónapja...
2012. okt. 4. 00:21
 3/10 anonim ***** válasza:

jól tetted...

amúgy az erőszak erőszakot szül... nemcsak a testi, hanem a másféle támadás is. Ha azt látják, hogy leszarod őket, nem basz.tatnak. Szerintem...

2012. okt. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igy is tettem...de ettöl csak rosszabb lett a helyzet...most se szemédkedek velük.Még kedves is vagyok...Pedig nehéz türni...
2012. okt. 4. 00:28
 5/10 anonim ***** válasza:
Nincs az évfolyamodban más osztály (A,B,C),kérvényezheti a szülőd az áthelyezésed.
2012. okt. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá,de 11.-es vagyok és úgy gondoltam utolsó két évre felesleges...meg bennem van az,hogy még jobban utálnának...
2012. okt. 4. 00:36
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát és? Utáljanak ha akarnak az már nem a te problémád amíg nem baszogatnak.

Egyébként mindig azt csesztetik akin látszik hogy lehet. Nem mindig válik be a levegőnek nézés, ha mást nem keménynek kell látni és mutatni hogy iszonyúan de leszarod, és azzal hogy csesztetnek, magukat minősítik. Én is nagyképűsködhetnék és baszogathatnám az embereket hogy nagynak mutassam magam, de ettől még egy gyáva nyúl lennék mert így próbálnék feltűnősködni. Azzal kell visszavágni amivel próbálnak menőzni. Persze nem az üvöltésre-cibálásra- mármár balhézásra-verekedésre gondolok, csak éreztetni velük hogy gáz amit csinálnak. Röhögd ki őket.

2012. okt. 4. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
adj nekik egy pörgőrúgást :D
2012. okt. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Vegyél nagy erőt magadon és szólj az igazgatónak/igazgatóhelyettesnek vagy az osztályfőnöknek esetleg egy másik tanárnak! Tapasztalatból mondom, hogy jobb lesz! ;)
2012. okt. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Egyébként tanárok kizárva,mert egyházi snob suliba járok gyöker álszent tanárokal...de köszi mindenkinek:)kakilok rájuk mostmár
2012. nov. 3. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!