Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Érezted már úgy, hogy a...

Érezted már úgy, hogy a legjobb haverodnak jobb a kisugárzása mint a tied, és emiatt irigykedsz rá?

Figyelt kérdés

jobban bírják, ő is jobban bírja őket

te meg csak vele bírsz dumálni, a nagynépet nem jól viseled



2012. szept. 13. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
korod, nemed? meglepôen hasonló dolgot éltem át én is, ha gondolod írj privátot és beszélhetünk róla.
2012. szept. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

19f.

te milyen vagy?:D

2012. szept. 14. 15:16
 3/6 anonim ***** válasza:

ismerős helyzet. xd egyetlen igazi barátnőm van, akivel tényleg mindent meg tudok beszélni. neki viszont rajtam kívül van legalább 34134 haverja, és úgy érzem, hogy mind sokkal jobbak nálam xd

én is irigy vagyok a barátnőmre emiatt. de mégsem mondhatom neki, merthát nem szabhatom meg h kivel barátkozzon és kivel ne xd

L/16

2012. szept. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de neked jobb mert neked nem tűnik b.zisnak, de az én extremfurcsa jellememmel a saját magam agyára megyek már néha, nemhogy máséra
2012. szept. 14. 21:03
 5/6 anonim ***** válasza:

:D

Nálam is ez van néha.

15/L

2012. szept. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk az a helyzet, hogy a barátnőmnek meg se kell szólalnia, ül mint egy kuka és mindenki azt mondja rá, hogy ő a legjobb arc. Velem meg mindenki úgy van, hogy én szararc vagyok és zárkózott. És mindig 2. találkozásra "imádnak" meg. De rengeteg emberrel nem találkozok 2.-ra, és ez annyira igazságtalan.

Meg se szólal és potyognak az ölébe az emberek, nekem meg kifejezetten harcolnom kell azért, hogy új ismerősöket szerezzek. Felháborító :D

2012. szept. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!