Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lányok, melyik típusra buktok...

Lányok, melyik típusra buktok inkább? Szőke, kék szemű szépfiú, vagy sötét hajú és szemű férfias?

Figyelt kérdés
A korotokat is írjátok oda, legyetek szívesek! :) Kíváncsi vagyok, más-e ez a különböző korosztályban. (A belső most nem számít, csak a külcsín.)
2009. júl. 30. 13:03
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nekem a sötét hajú és sötét szemű típus jön be, és a szépen kidolgozott, de nem túlgyúrt testalkatú. :) 27 vagyok egyébként. Az még jobb, ha pl. söét, mandulavágású a szeme. :)
2009. júl. 30. 21:43
 12/17 anonim ***** válasza:
Sötét haj, sötét szem, közepesen izmos :)
2009. júl. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ja, bocs, 21L voltam
2009. júl. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

szőke kékszemű borostás férfias :)

amúgy ha a kettő közül kell választani, akkor a második.

2009. aug. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

régen a Ben Affleck típus jött be(ma sem vetem meg:P),de "felfigyeltem" a szőke/szőkés, esetleg hosszabb haj+kék/zöld szem+borosta párosításra...hmmm, nem rossz, nem rossz..tudjátok, a kis ausztrál beütés :D minkét típusnál legyen rajta izom, de ne 1 "kigyúrt állat" legyen, csak szimplán kicsit sportos, ne gebe, se ne tunya :)


22

2009. szept. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

barna hajú, zöld szemű, nem "díszb*zi" típus, egyszóval pont olyan, mint a barátom. :)

14/L

2010. jan. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
nekem mindkettő bejön :D
2010. júl. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!