Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fura álmaim vannak! Mit...

Fura álmaim vannak! Mit jelenthetnek?

Figyelt kérdés

Egy éjszaka alatt több álmom is van, mivel sűrűn felriadok, van amikor sikítva...

A mai nagyon durva volt..Egyáltalán nem értem..

Először vonaton utazok, mondjuk az nagy szó.. Futok.. Mi közbe megy a vonat, látom amikor kinézek, hogy erdőbe megy és mintha menekülnék valaki vagy valami elől csak szaladok a vonat hátulja felé.. Nagyon félek! Sosem látok előre.. Szóval nem látom, hogy mi van elöttem amikor futok.. Ez még jobban meg rémiszt! (Ilyenkor sikítva vagy sírva felkelek)Szinte minden héten ezt álmodom egyszer..

Utána vissza aludtam és egy club félében voltam az egyetlen barátnőmmel.. Nagyon kínos volt, beültem egy ismeretlen férfi mellé egy asztalhoz és intettem a bnőmnek, h jöjjön oda.. És amikor ő is leült észre vettük, hogy a régi barátaink, akikkel nem barátkozunk már is abba a clubba jöttek egyszer csak felálltunk bnőmmel és oda mentünk a sok lány közé.. Azok mintha észre se vettek volna, mert nem is! Amikor megláttam magam én szürke voltam a többiek meg mind színesek.. De nem szellem voltam... Egyszer csak 1 pincérnő oda jön hozzám és a barátnőjéhez, hogy reméli vettünk fel magassarkút mert csak akkor bulizhatunk.. Én mondtam, hogy nem vettem fel és amikor lenéztem a lábamra egy gyönyörű 10 cm-s sarkú cipő volt rajtam, de a szürkeség nem múlt el.. A barátnőmön nem volt magassarkú ezért haza kelett mennie! És én nem tudtam dönteni, hogy bulizni mennyek szürkén, ahogy senki nem vesz észre, vagy a barátnőmmel haza, aki észre vesz... (Ennél is van egy szörnyű érzésem, szóval nem ilyen vidám csilli villi álom) Ezt eddig 3x álmodtam!


2009. júl. 29. 01:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Hopsz.. :$ BARÁTNŐJÉHEZ=barátnőmhöz.. félre írtam bocsi.
2009. júl. 29. 01:05
 2/5 anonim ***** válasza:
igazából nem értek nagyon az álmokhoz, de az viszont érdekes hogy én nem emlékszem az álmaimra ennyire részletesen.. :O sztem am általában van összefüggés az álmaid és az életed között.. tehát az életedben kell hasonlóságod keresned a álmaidhoz :D
2009. júl. 29. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
osztom az előttem szóló véleményét
2009. júl. 29. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nálad munkahelyi zűrök vannak. A vonat általában munka jelkép. Úgy érzed hogy a munkád "bevisz az erdőbe" és te nem látsz előre.

A másik álmod alapján szerintem azon is gondolkozol hogy otthagyod a munkahelyet csak még nem döntöttél, hogy menj oda ami kisebb társaság de észrevesznek, vagy maradja a nagyobb munkahelyen ahol "szürke" vagy.

2009. júl. 29. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Úristen!! Köszönöm szépen!! Rájöttem. Vagyis te jöttél rá..! :) Igazad van!! Sajnos. :(

Az elmúlt egy évben nagyon sokat gondoltam arra, hogy elmegyek 1 másik iskolába.. Most főleg, hogy lebuktak a barátnőim.. Ez eszembe se jutott volna!! Nagyon köszönöm!


Az előző válaszolónak: Azért emlékszem ennyire pontosan az álmaimra, mert nagyon sokszor álmodom ezeket! :) És általában a rémálmaim mindig nagy berögzülnek a tudatomba.. :)

Nagyon köszönöm mindenkinek!!! :)

2009. júl. 29. 18:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!