Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van más is aki úgy érzi hogy...

Van más is aki úgy érzi hogy tulajdonképpen nincs olyan barátja aki keres és te is keresed és szereted is?

Figyelt kérdés
nem tudtam hova is rakjam ezt a kérdést...

2012. aug. 28. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez manapság sok feltétel egyszerre... és az az igazság, h ahogy én elnézem, ez mindig a másikon bukik el... hiába beszélek meg valakivel valamit egy héttel, nem, ő nem veszi fel a telefont, rajta múlna 6 év múlva se hívna vissza, és sorolhatnám napestig.. nagyon elegem van ezekből az emberekből, de tényleg...
2012. aug. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen én is ezt vettem észre hogy néha felbukkan hogy hiányzom neki aztán egyre kevesebbszer aztán egyáltalán nem ha meg találkozásról van szó halogatva van aztán elmarad...
2012. aug. 28. 20:47
 3/6 anonim ***** válasza:
ugyan ez van ,külön suliba is járunk már ritkán de előfordul hogy ő keres fel elhiv valahavoa én már tökre bezsongok és örülök azután egy nappal előtte lemondja :| olyan is volt már h este elmentünk volna bulizni felhivtam mert már egy órát vártam rá és kiderül h otthon ül mert az anyja nem engette el...tartozik nekem pénzzel és egy csomóruhát kölcsön adtam neki ő nem adja vissza facen látom h tesoja is az én ruháimba fotózkodja magát ....és már hetek óta nem is keres, megigéri mindig h visszafizeti a pénzt eltelik egy hónap vagy egy félév és elfelejti h tartozott nekem ...
2012. aug. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon ritka az, hogy tényleg léteznek valódi jóbarátok, a kapcsolatok olyanok legyen szó (szerelmi, baráti, családi), hogy a negatívumaival együtt fogadsz el valakit, nekem az a legidegesítőbb, ha valakik nyalják egymást, de a hátuk mögött sajnos elmondják egymást mindennek. Az a baj, hogy az ember egyedül van és erre én is rájöttem. Én most anyukámban találtam meg azt a személyt, akivel megoszthatok mindent. Kerestem én is a suliban, de egyszerűen vagy túl nagy képűek vagy csak nem lehet velük semmiről beszélgetni. Szerintem el kell fogadni, hogy egyedül vagy, vagy esetleg a párkapcsolatban bízni..
2012. aug. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát szerencsémre nem vagyok egyedül mert anyummal is jóbn vagyok meg egyidős egynemű unokatesóim vannak de gondoltam jó lenne egy barátság is de nem nagyyon találok....
2012. aug. 29. 21:08
 6/6 anonim ***** válasza:

ezzel én is így vagyok:/ a legtöbb barátomban csalódnom kellett..néha oylan egyedül érzem magam.anyuval én is úgy vagyok mintha a legjobb bnők lennénk.de oylan jó lenne ha mások is lennének akikre kölcsönösen számíthatok:/

18/L

2012. aug. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!