Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan gyakorolhatnék egy kis...

Hogyan gyakorolhatnék egy kis önkontrollt a következő esetben?

Figyelt kérdés
A probléma az, hogy tápláltunk valami kölcsönös érzéseket egykor egy nős férfival, de ez megszűnt mióta nem nagyon futunk össze a mindennapokban. Már 3 e-mailt írtam neki, amire nem válaszolt, ráadásul van egy családi blogjuk, amit rendszeresen nézegetek. Ezzel csak az a baj, hogy annakidején elmondtam neki, hogy szoktam olvasgatni, és mivel nem sokan látogatják az oldalt elmondása szerint, feltűnik ha napi 10 olvasattal többet mutat a számláló. Nem vagyok elég határozott, hiába döntöm el, hogy többet nem írok, többet nem kukkolom a blogot, mindig elgyengülök pár nap után és írok neki... Hogyan fékezzem meg magam? 20/L
2009. júl. 24. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Jobbat nem tudok, szerintem tereld el a gondolataidat! Járj el bulizni, ismerkedj, flörtölj!

És ha nagyon magad alatt vagy, akkor a következő gondolattal józanítsd ki magad:

A pasi biztos helyes, kedves(...), és biztos megvolt köztetek a bizsergés, de NŐS!!! Bármit mondott is neked, hidd el, soha(!) nem hagyná el a feleségét egy másik kapcsolatért. Az ilyen férfiaknak nincs ehhez bátorságuk. Talán azt mondta, hogy nem jönnek ki a feleségével: ha igazán így lenne, akkor már rég külön lennének. Ez tuti!

Ja, és az is jusson eszedbe, hogy kutyából nem lesz szalonna: ha el is hagyta volna érted a feleségét, akkor veled is ugyanilyen könnyen megtehetné ugyanezt pár év múlva, mikor igazán kitör rajta a kapuzárási pánik.


Hogy a blog olvasgatásról hogyan állj le? Hát erre csak azt tudom mondani, hogy "csak azért se tedd". Semmi nem változna, gondolj arra amit fentebb írtam :)

És ha már nagyon nagyon olvashatnékod van, végy erőt magadon, csípd ki magad, és menj el fagyizni, vagy ülj be valahová a barátnőiddel. Hidd el, csomó pasit lehet becserkészni, csak tartsd nyitva a szemedet :)

Tök értelmes, jófej fiatal lánynak tűnsz, többet érsz, mint hogy második legyél!

23/L

2009. júl. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úúúú, köszönöm nagyon szépen :) Ez jó volt :) Remélem sikerül távoltartani magam a kritikus helyzetektől :P
2009. júl. 24. 19:49
 3/4 anonim ***** válasza:
82%

Én is remélem! Csak ügyesen! :) Jusson eszedbe mindig (vagy akár mondogasd is), hogy "Sokkal jobbat érdemlek!" :)

Kitartás, hidd el, hosszú távon megtérül! :)

2009. júl. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez jó kis önbizalomfröccs volt, köszi :)
2009. júl. 25. 06:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!