Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hol lehet venni ilyen öntapadó...

Hol lehet venni ilyen öntapadós cuccot?

Figyelt kérdés

Először is tudom ,hogy nem jó a kategória, majd legfeljebb áthelyezik...


Az a helyzet, hogy szeretném "kitapétázni"-hogy anya szavaival éljek-pár poszterrel a szobámat. Ilyen öntapadós cuccot keresek, ami olyan mint a rágó(XD) és a tanárok is használják táblára ragasztáshoz, meg a csillagjaimat a plafonra is olyannal ragasztottam fel(de az a csillagokhoz volt:D)



2012. júl. 27. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Gyere át azt adok xD...


Na de komolyra fordítva a szót, lehet venni Tescoba,Auchanba de papírírószer boltban 100% hogy kapsz:D


Amúgy én is azzal ragasztgattam fel a plafonra a világítós csillagokat...mert én elvesztettem azt ami a csomagolásban volt:D


Amúgy régen én is azzal "tapétáztam" ki a szobámat(poszterekkel) de mivel most tapétánk van(-.-") és nem festett a fal, így a ragasztó leszedné a tapétát...tehát marad a "csupasz" fal pár képkerettel :/:D

Szerencsés vagy xD :D


16/L

2012. júl. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Megyek! Hollaksz?XD


Amúgy nekem is eszembe jutott az írószer, ma megyünk vásárolni aztán hátha találok olyat ami még nyitva lesz:D

Amúgy nem vagyok én olyan szerencsés.xD anya még meg is engedné, de apa hisztizik nekem, hogy miért akarom bántani szegény falam(ő festetteXD)

Amúgy köszi a választ^^

2012. júl. 28. 10:59
 3/3 anonim ***** válasza:

rendben gyere xD


Látom nem csak nekem szokásom úgy kezdeni a mondatokat, hogy " Amúgy..." xD


És AMÚGY nincs mit xD:)

2012. júl. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!