Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem akarom, hogy hozzám...

Miért nem akarom, hogy hozzám érjen?

Figyelt kérdés

Nem szerettem, ha az emberek hozzám értek. Az ilyen véletlenszerű kéz, váll összeérések nem zavartak, csak a direkt érintkezés.

Nagyon sokat fejlődtem, régebben senki se érhetett hozzám, viszont már nem zavar. Nem érzek kellemetlenséget ha valaki megölel vagy megfogja a kezem. Elég sok emberrel ismerkedtem meg a nyár folyamán és első találkozásra sem zavart az érintésük. (pl ha megfogták a vállam, vagy hozzám ért a lábuk akármi.)

De van egy barátnőm akitől irtózok. Igényli a testi érintkezéseket, szeret ölelkezni. Mostanában ritkán találkozunk de mindig meg akar ölelni, ha még is össze futunk. Én megmondtam, hogy komolyan eltöröm a kezét, ha hozzám ér.


Szinte fizikai fájdalmat érzek, hányingerem lesz, kiráz a hideg, feláll a szőr rajtam stb..

De ez már csak nála van, régen mindenki ilyen reakciót váltott ki belőlem.



2012. júl. 27. 00:40
 1/3 anonim válasza:
nem mindenki viseli el,ha bizonyos emberek, bele mennek a saját aurájukba! en sem birom elviselni akárkitől!
2012. júl. 27. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Más is van ezzel így. Pl én is...

Ha konkrét emberekről van szó, akkor simán közölni kell velük, hogy NE! Én ezt teszem, de olyan félreérthetetlenül, hogy nem is lesz kedvük keresni az érintést. :-)

2012. júl. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

engem 7.-ben kezdtek el egyszercsak a barátnőim ölelgetni mert, hogy szerintük cuki vagyok, eleinte nagyon idegesített és tiltakoztam, pedig nagyon bírom őket...Utána már nem zavart hozzászoktam és én is elkezdtem ölelgetni őket, mostmár elballagtunk gólya vagyok és szörnyen hiányoznak

őszintén nem tudom miért, gondolom van aki nehezebben szokik hozzá ha belepofátlankodnak az életterébe...

2012. okt. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!