Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mindig ugyanarra a lábadra...

Mindig ugyanarra a lábadra veszed először a cipőt? Melyikre?

Figyelt kérdés
A nadrágszárral meg a pulóverujjal hogy állsz ilyen téren?
2009. júl. 15. 12:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Most hogy rákérdeztél, tényleg :D mindig a balra cipőt is, nadrágot is, pólót pulóvert meg először a balkezemre :P
2009. júl. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Jó kis kérdés........... XD XD XD

Nasdrág, póló általában jobb oldal.

Cipő meg attól függ, hogy melyik van kitéve (pl. boltban)

2009. júl. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azért jutott eszembe feltenni ezt a kérdést, mert azon kaptam magam, hogy mindig mindent a bal végtagjaimra húzok először. :D Nem értem, miért. Amúgy jobbkezes vagyok, de nem hiszem, hogy ennek köze van hozzá. Köszi az eddigi válaszokat! :)
2009. júl. 15. 12:12
 4/12 anonim ***** válasza:
Fura én a jobbra zoknit cipőt pulcsit nadrágot... Jobb vagy balkezesek vagytok? Én jobb lehet h ezért...de én nem is szeretek az emberek bal oldalán menni xD
2009. júl. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az első válaszóló vagyok, és jobbkezes, de én sem szeretek az emberek bal oldalán menni :P mindig a jobboldalon megyek :D
2009. júl. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Jobbkezes vagyok, zoknit, nadrágot, cipőt, pulcsit, stb. mindig a jobbra veszem fel először. Fordítva nem is tudnám.

Viszont pl. egy ásványvizes v. bármilyen palackot mindig a bal kezemmel nyitok ki, azt meg jobbal nem tudnám. V. akár egy befőttes üveget is.

Sőt vmilyen szinten talán az is idetartozik, hogy a teát/cappuccino-t jobb kézzel, és az óramutató járásának megegyező irányba keverek.

2009. júl. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ebbe idáig bele se gondoltam.Pedig én mindig a jobbal kezdem.De érdekes! :-D


És azt is tudod,hogy miért?

2009. júl. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Cipőt mindig a ballal kezdem, meg talán a pulcsit is de ez nem biztos :D Amúgy jobb kezes vagyok.
2009. júl. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Érdekes. :)
2009. júl. 16. 16:18
 10/12 anonim ***** válasza:

cipő, zokni, nadrág, póló jobb oldalra.

a pulcsit a bal kezemmel kezdem xD

az üvegeket is a bal kezemmel nyitom ki

és jobb kezes vagyok:D

2009. júl. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!