Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Falusi vagyok mit tudok...

Falusi vagyok mit tudok csinálni ha unatkozok?

Figyelt kérdés
14 éves leszek a jövőhónapba.. (LÁNY VAGYOK )anya mindig csesztet hogy egésznap bent vagyok a szobámba, össze pakolok, eszek, és semmi mást nem csinálok.. (amúgy azt se mondhatja hogy nem tanulok, mert 4-es 5-ös tanuló vagyok) :D de hát egyszerűen mit tudnék csinálni ? ki van halva az egész falu :DD Szinte nem lehet semmit csinálni.. kimegyek és unatkozok.. vagy ha a barátaimmal megyek akkor még úgy ahogy el vagyok, de úgysem az igazi.. ha anyát meg megkérdezem hogy elmehetek e városba azt mondja hogy majd ha megyek tovább tanulni úgy is sokat leszek városba, ne rinyáljak.. Beszoktam néha menni városba.. titokba. De fogalmam sincs mit lehet csinálni.. ötletek ?
2012. júl. 21. 22:10
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Kapálj.
2012. júl. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Most ugye csak ugratsz ?! :DD
2012. júl. 21. 22:21
 3/10 anonim ***** válasza:
Olvass, filmezz.
2012. júl. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

-etesd meg a szomszéd állatait

-építs valamit

-kergess vagy fogj be cicákat

-tanulj meg főzni

-tanulj meg sütni

-rajzolj

-masszírozd meg a rokonaid lábát

-csukd be a szemed,mutass rá egy névre a telefonkönyvben,hívd fel az illetőt és kívánj jó nyarat

-csinálj magadnak valamit

-varrd meg a rokonaid zokniját

2012. júl. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

-ments meg fánn rekedt kiscicát.

-szedj virágot édesanyádnak a réten.

2012. júl. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Ugyanmár, hát hogy lehet unatkozni egy faluban, keress normális embereket, akik nem egész nap otthon bambulják a facebookot, hanem van bennük egy kis élet is, és kössétek le magatokat kint valamivel,kinek hogy tetszik...
2012. júl. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
Ez most csak vicc?:o Legyél kreatív :D Én is laktam faluban, és sokkal több mindent lehet csinálni mint akár Pesten :))
2012. júl. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Menjél motorozni a határba. :D Elég jó időtöltés.
2012. júl. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
fürödjetek fedezzétek fel a határt k.rjatok
2012. aug. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Bajer ***** válasza:
Vegyél strapabíró terepbringát és járd be a falut meg a környékét. Nagyon ki lehet benne fáradni, nem unatkozol és nagyon egészséges.
2012. dec. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!