Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok ilyen szerencsétl...

Miért vagyok ilyen szerencsétlen? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Amikor valahonnan összeszedek egy kis önbizalmat (tényleg csak kicsit, többet nem is tudnék :( ), utána megyek valahova (pl.: suli, haverok, akármi) és az utcán meglátok egy nálam 1000x szebb lányt, egyből elszáll az a pici is, sőt, még inkább rondának érzem magam. :S

Mással is van ilyen? Vagy csak én vagyok ilyen...?



2012. jún. 20. 00:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Önbizalmat felejtsd el egy időre.

Önbecsülés. Keress rá erre a szóra a neten.

2012. jún. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűen rondának érzed magad, nem felesz meg magadnak.Csinálj valamit a testeddel!Nekem az edzés vált be.
2012. jún. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert csak a külsővel foglalkozol. Próbáld meg kicsit a bensődet is fejleszteni, azért is jó, mert rájössz, hogy a külső nem minden.

Persze azért nem árt, ha az ember ápolt, levágatja a haját, rendben tartja a fogait, előnyös ruhákban jár, stb. De ennél több nem kell.


Nincs olyan ember a világon, akinél ne lehetne szebbet találni. Akkor meg minek ezen parázni?

2012. jún. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
CSAK TE VAGY ILYEN!
2012. jún. 20. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 2xSü ***** válasza:

Ha van egy cél az életedben, amiért mindig tudsz küzdeni, akkor teljesen mindegy lesz a számodra, hogy mások hogyan néznek ki, sőt hogy mások hogyan ítélnek meg téged.


Mindig lesz nálad szebb és nálad csúnyább is. Előbb-utóbb meg fogod találni így is azt a társat, aki téged olyannak szeret, amilyen te vagy. De ő nem a kinézetedért fog szeretni, akár szép vagy akár sem. Sőt minél szebb vagy, annál inkább bevonzod azokat, akik a külső formaságokat fontosabbnak látják a személyiségednél, a stílusodnál, az álmaidnál és félelmeidnél.


Tehát keress valami jó célt az életedben, valami olyan álmot, amit valóban el is fogsz tudni érni. Ha megtalálod, akkor helyreáll magától az önbizalmad.

2012. jún. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem csak a külsővel foglalkozok, de jelen esetben erről van szó.
2012. jún. 20. 10:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!