Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Bekerültem a csillag születikb...

Bekerültem a csillag születikbe, hogy küzdjem le a lámpalázam?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem a csillag születikbe, de nem gondoltam hogy be is kerülök. Valaki segítsen nekem, hogyan küzdjem le? annyira nem vagyok lámpalázas de azért ha ország világ előtt kell énekelnem akkor lehet hogy az leszek. mit csináljak hogy leküzdjem??? 19/L
2009. júl. 3. 11:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
ha énekelned kell,próbálj kizárni mindenkit és egy távoli pontra figyelj,és énekelj,vagy nézz mindig máshova,de ne félj,hogy kinevetnek vagy valami,mert te legalább megpróbáltad.Csak az énekre figyelj,és ne parázz,biztos jó lesz :)
2009. júl. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
5%
sztem ne menj el és nincs gond ...
2009. júl. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%

Gratulálok!

Mindenképp menny el, ha már lehetőséged van rá.

Gondolj arra, hogy ha már beválasztottak akkor biztos jó vagy. Gyakorolj sokat, esetleg énekelj szüleid és barátaid vagy más ismerösök elött ezzel edzheted magad, meglátod nem olyan rossz. Majd amikor kikell állnod gondolj arra, hogy jó vagy, másképp nem lennél ott aztán eresszed és ahogy az elöttem levő is mondta ne az embereket nézzed hanem egy távoli pontot és koncentrálj az éneklésre, ne gondolj arra, hogy mindenki téged néz, inkább próbáld elképzelni, hogy egyedül vagy egy üres teremben! Bízz magadban és képességedben és akkor minden rendben lesz!

Sok sikert!

2009. júl. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis izgulás nem árt, sőt pont jobbá teszi a produkciót. :) Bízz magadban és olyan dalt énekelj, amiben nagyon magabiztos vagy különben és a szövegét is teljesen pontosan tudod és át is tudod élni. És inkább próbáld beleélni magad a szövegbe és akkor arra koncentrálsz, nem a zsűrire. Sok sikert!:P
2009. júl. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
nyugi..elöször higgadj le, aztán kezdj el gyakorolni..miután eléjük kerülsz ott mr ezzel nem lesz gondod..tudod..felkészültség=meglepetés nélküli élet:D
2009. júl. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
mi a neved?:) megszeretnélek nézni majd:)
2009. júl. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
én is :D de aztán,ha nyersz,emlits meg minket is :DD
2009. júl. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Gratula!

És sok sikert!

2009. júl. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat aranyosak vagytok, ki is fogom próbálni az összes dolgot, amit moondtatok vagyis írtatok. :):)) sokat segítettetek!!!!!!!!! a nevem ........................ na jó Auer Judit.

Puszíí

2009. júl. 3. 17:42
 10/18 anonim ***** válasza:

Először is gratulálok,biztos nagyon szép a hangod:)Majd megnézlek,és szavazok rád:)

Kérjél segítséget a barátaidtól,énekelj előttük,vagy még jobb,ha van olyan kisebb szórakozóhely a környéken ahol esetleg tudsz beszélni a vezetővel és megengedi,hogy énekelj ott,akkor idegenek előtt is tudsz gyakorolni:)

Sok sikert!Biztos megnézlek!:D

2009. júl. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!