Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elegem van ebol az allapotbol!...

Elegem van ebol az allapotbol! Mit tegyek, hogy mihamarabb visszaterhessek onmagamhoz?

Figyelt kérdés
Az en bajom egyreszt alltalanos, egyreszt nem. Nagyon lehangolt vagyok mostanaba, faradt, egesz nap csak alszom, eszem,filmezek meg esetleg egy kicsit mozgok, de semmi kedvem kimozdulni a hazbol. Meg en imadtam a bulis zeneket mostanaba viszont nem jon, hogy egy olyat meghalgassak inkabb halgatok magyar rappet olyat mint majka- belehalok, meg MC DC- Cseppje a tengernek... Olyanokat maelyek a mindennap fajdalmait mondjak el, meg erzeseket fejeznek ki. Eleg depis vagyok, valahogy ugy erzem , hogy nem erdeklek senkit, pedig tudom, hogy itt vannak nekem a barataim meg a szuleim. Am pasi teren hadilabon allok, folyton olyan kell nekem akinek nem kellek, vagy ha igen akkor szedit, vagy nem kepes megbecsulni csak ha elveszitett. Olyan szemely vagyok aki nagyon igenyli a szeretetet meg a kozelseget...am azutan hogy majdnem fel evig kuzdottem valakiert, mindent megprobalva hogy ne legyen az, hogy azert nem jott ossze mert ne probaltam , o meg annyit sem meltoztatott megtenni hogy valaszoljon az ugymond utolso kerdesemre.( Ez abbol allt hogy elmondtam mi van es volt bennem es, hogy ha nem mutat tovabbra sem erdeklodest akkor en nem leszek a csicskaja , barmennyire is megszokta, hogy mindenki azt teszi.) Ennyivel egyszeruen feladtam... Soha senkitol nem esett ennyire rosszul a visszautasitas, bar nem is voltak sokat sot 1 volt osszenen. Tudom hogy nem vagyok ronda, hisz eddig meg nem volt olyan pasi akivel beszeltem, hogy ne mondta volna hogy szep vagyok, de megis mikor o mondta hogy nem nagyon jovok be neki akkor az onbizalmam a foldel egyenlo lett.... ha mindossze egy csok erejeig volt az enyem, miert van az, hogy minden szava meghatarozo szerepu a szamomra... mit tegyek hogy ujra legyen onbizalmam , meg , hogy nyerjem vissza azt a bohokas , kedves ,jokedvu lanyt aki voltam..

2012. jún. 2. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Erről csak és kizárólag TE tehetsz. Próbálj meg javítani a felfogásodon és élni mosolyogni a világba. Mellesleg ez attól is lehet ha nem eszel rendesen. pl ha pizzán és gyorskaján élsz akkor ne lepődj meg légyszíves. igyál meg vagy két üveg szilvalevet és jobb lesz :)
2012. jún. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Beszélgess velem, írj egy privát üzenetet és segítek!

Ugyanezen mentem keresztül, annyi különbséggel, hogy első szerelem volt és ribancot játszottam hogy magam mellett tarthassam... sose szeretett, ráadásul mikor összejött egy 15 éves cafkával azt hittem az önbizalmam rogy össze.. hogy őt többre becsüli mint engem... majd a haverjába szerettem bele akinek nem kellettem.. közben sikerült majdnem megölniük is.. aztán kiderült hogy a legjobb barátnőim közül kettő álszent kis kígyó... Ó és a második pasi nekem is csak egy csók erejéig volt az enyém! :/

De tudok segíteni.. azt viszont már csak PÜ-ben..:D

Vagy bejelöllek Facen..

18/N

2012. jún. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!