Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ugyan úgy van a valóságban,...

Ugyan úgy van a valóságban, mint az álmokban?

Figyelt kérdés

elsősorban olyanoktól kérnék választ, akiket már támadtak meg, vagy volt valami olyan élménye, amikor szükség volt lélekjelenlétre..

azt szeretném kérdezni, hogy amikor azt álmodjuk, hogy megtámadnak, vagy követnek, -és tudjuk, h mi vagyunk a célpont,- olyankor (álmokban) általában leblokkolunk, és nem tudunk mit csinálni(ilyenkor jön, hogy felébredünk). de ez valóságban is így van, vagy akkor inkább még inkább cselekvésre készen állsz, ha támadás veszélyét érzed?


2012. jún. 1. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy van kb. ja. Engem mondjuk nem ember, de kutya támadott meg és szinte pontosan úgy viselkedtem, mint álmaimban. Leblokkoltam és remegtem, földbe gyökerezett a lábam. Iszonyatos volt.
2012. jún. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csakis a menekülési stratégiák cikáznak az ember fejében,illetve van egy kis leblokkolás is,főleg mivel az életedről van szó.Volt már pár esetem,csoda hogy élek ha belegondolok.
2012. jún. 2. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!