Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lányok! Előnyben részesítetek...

Lányok! Előnyben részesítetek egy szakács srácot?

Figyelt kérdés

2012. jún. 1. 03:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én tudok főzni és ezt szeretik a lányok de nem ez alapján választanak elhiheted.Tapasztalat.;)19/F
2012. jún. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Mihez képest "előnyben"?


Az előny összehasonlítást jelent, te nem adtad meg a másik lehetőséget, így nem lehet válaszolni.


Amúgy nálam nem a foglalkozás dönt.

26/L

2012. jún. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

nem részesítek előnyben egy szakácsot senkivel szemben sem, csupán pozitív, hogy amellett, hogy van munkája, az pont olyasmi, amiben én gyenge vagyok - ergo örülhetek, mint majom a farkának, ha egy szakáccsal jövök össze, mert lesz pénzünk, ÉS finom kaja az asztalra :))))


de ettől függetlenül nem kifejezetten szakácsot keresek páromnak :)

2012. jún. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ha Gordon Ramsay vagy, akkor igen, jöhecc!!!!! ;-)
2012. jún. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
igen, imádok enni, de mégis csinos vagyok, mert egyáltalán nem hízok
2012. jún. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Egyébként nem részesítem őket előnyben(mondjuk csak az, hogy szakács az egyik, nem nyom többet a latba, ha 2 srác tetszik) de több, mint 2 éve egy szakács a párom..(vőlegényem) Nem hátrány, ha szakács vagy, de "csak" emiatt nem fognak jobban szeretni a lányok!
2012. jún. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
51%
Nálam hátrány. És pont ez a problémám jelen pillanatban. Egy szakács fiúval ismerkedek. De ahh. Ez felfoghatatlanul rossz. Mert míg egy konyhai analfabétával járok tudok neki kedveskedni a "finom" főztömmel. De ha egy kitanult, jó szakács a pasim, akkor én tuti, hogy nem főzök neki, mert úgy is csak rosszabb lenne, mint amit elvárna.
2012. jún. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!