Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csinál a pszichológus...

Mit csinál a pszichológus vagy a pszichiáter? Ha elmegyek egy ilyen orvoshoz, mert már olyannyira felgyűlt bennem a mérhetetlen irigység és még az annál is mérhetetlenebb gyűlölet és gyilkolási vágy a nők, lányok. és egyes fiúk iránt.

Figyelt kérdés

Hogy már lassan 2 hónapja aludni sem tudok!

Fizikailag és szellemileg is hazavágott!!!


tehát ha elmegyek egy ilyen orvoshoz akkor az mit fog csinálni?

Jártam pszichiáterhez, de az ég világon semmi sem történt.

Beszélgettünk, gyógyszert irt fel, de nem, hogy javult volna, rosszabbodott a helyzet, ezért már nem is mentem többet.

rosszul vagyok, de nagyon.


2012. máj. 28. 09:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Meditálj minden reggel, omm-mantrázz, iratkozz be jogára. Én panikbeteg voltam, előtte depressziós. 3 évig jártam pszichológiara, de nem törtent semmi, amíg nem kezdtem jogazni. Remélem, megfogadod a tanácsom, és a tudatos életet valasztod a gyógyszerek helyett. Persze elhatározás és kitartas kell bőven, de ennyit megér a dolog! Sok sikert kívánok neked! :)
2012. máj. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

az nem megy!!!

belül tombolok.

2012. máj. 28. 11:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha gyenge az akaratod, akkor elcsöszted. Neked kell akarni, nem másnak helyetted. Persze, az a könnyebb út.
2012. máj. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Biztos voltál pszichiáternél?Ha igen akkor miért kérdezed?Nem lehet ,hogy csak egy társ kéne neked?
2012. máj. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ezt honnan veszed?
2012. máj. 28. 18:06
 6/6 anonim ***** válasza:

menj el egy hardcore koncertre és mosholj egyet, ott kiélheted az agressziód. ha nem tetszik, akkor egy bunkó punk koncertre, ahol szétcsapják egymást az emberek :) nem narkózni kell hanem kiadni az érzéseket

mellesleg ha úgyis ölni akarsz, akkor lenne 1 listám. van a parlamentbven egy viktor nevű srác... :)

2012. máj. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!