Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Utálom a nőket és mindben...

Utálom a nőket és mindben csak a rosszat látom. Lehet még ennél lejjebb süllyedni? Más is érez így? Miért vannak akkora igényeik a mai lányoknak?

Figyelt kérdés

Egyszerűen beleőrültem, hogy a mai lányok igényeinek próbálok folyton megfelelni, de sosem vagyok jó nekik és már csak a felszínes, beképzelt, egoista, utálatos nőt látom minden lányban.


Miért nincs olyan lány, akinek úgy vagyok jó, ahogy vagyok?



2012. máj. 27. 16:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Nem kamuzok...

Tényleg messziről elkerülöm a bunkó embereket.Én sem vagyok bunkó,hanem megpróbálok mindenkivel kedves és türelmes lenni.A párom is ilyen.Nagyon nehéz lenne őt kihozni a sodrából.Nem szokott beszólni senkinek sem,még annak sem,aki nem szimpatikus neki.Az ellenszenves emberekkel mi nem foglalkozunk,elkerüljük őket.Ő is meg én is max akkor szólnánk be valakinek vagy akkor verekednénk,ha önvédelemről lenne szó.Ja és nem kigyúrt szakmunkás! :DD


Amúgy te is tudod,hogy az általad említett viselkedés nem helyes.Akkor mégis miért akarsz rájuk hasonlítani??Feladnád az elveidet,az értékrendedet,hogy végre legyen nőd??Ennyit tényleg megér egy csaj?Én biztosan nem tenném...

Meg nézz már szét!!Nem hiszem el,hogy a te környezetedben az igényes,intelligens,kedves férfiaknak nincs barátnőjük.

Mellesleg a bunkó parasztoknak a barátnőjük sem különb.

2012. máj. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Pontosan. Egyetértek az előttem szólóval. A bunkóknak a barátnőjük is olyan. És egyébként is, van jónéhány kedves, gyengéd lány is. Nekem is biztos lenne már barátnőm, ha normális lennék.
2012. máj. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

# 9/12

mind ezt mondja


# 10/12

boldoggá tenne ha lenne egy szép de buta nőd?


# 11/12

de, sajnos ez nagyon lutrikérdés, hogy ki hova születik, és milyenek a lehetőségei


# 12/12

offenzív leszek, de mutassatok már 10 nemolyan nőt. :)

persze ha mind egyformánk lennénk mindannyiunknak lennének egyforma párjaink, de nem így van. a többség könnyebben talál párt, főképp mert butábbak is

2012. máj. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nekem sincs nőm, de nekem túl nagyok az igényeim:

legyen értelmes, csinos

ennyi.

2012. jún. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

# 14/14

ne legyél telhetetlen, egyszerre csak egyet!

2012. jún. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
én kérek elnézést :)
2012. jún. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

na azért


"Az a baj, hogy a nők vagy csúnyák, vagy szépek és buták..."

2012. jún. 8. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
ßuzi vagy.
2013. ápr. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Barátom,testvérem, én tudod hogy MENNYIRE RÜHELLEM EZEKET A KlBASZ0TT LÁNYOKAT?

Amúgy nem vagy egyedül,szerintem is csak a likeolgatáshoz meg a hisztihez értenek

2018. márc. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!