Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi volt életetek legnehezebb...

Mi volt életetek legnehezebb döntése?

Figyelt kérdés
2009. jún. 26. 06:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

huhh azt hiszem idaig a sulivalasztas volt a legnehezebb, amit sikeresen el is rontottam....de aztan minden rendbe jott, atiratkoztam masik suliba es szeretem:) happy end:)


m

2009. jún. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem régóta vagyok a világon de szerintem az idei suliválasztás. Majd meglátjuk szeptemberben...:D
2009. jún. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy szakítsak-e a volt barátnőmmel (még télen). Rossz döntés volt :(
2009. jún. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Most volt.... a felvételi sorrendmódosítás...

nem tudok dönteni...

2009. jún. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

17 évesen teherbe estem. Az én és párom családja is próbált minket rábeszélni az abortuszra, de szerencsére nem hallgattam rájuk! Nagyon nehéz döntés volt, hiszen semmi anyagi hátterünk nem volt és csak egymásra számíthattunk. A párom halasztott a főiskolán és elment dolgozni, és pedig estin érettségiztem. Azóta összeházasodtunk, 5 éves a nagylányunk és már megszületett a hugica is, aki ma 4 hetes. Az albérletből végre saját házba költöztünk és nagyon boldogok vagyunk.

Életem legnehezebb döntése volt, de soha egyetlen pillanatig sem bántam!

2009. jún. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 14:15!

Nagyon szép és megható a történeted, gratulálok nektek! :)

2009. jún. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
hogy melyik szülőmet válasszam...borzalmas volt!!!
2009. jún. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Számomra az volt a legnehezebb,hogy a szívemre vagy az eszemre hallgassak.Beleszerettem egy különleges emberbe.Ő a tanárom volt...Rosszat választottam...Tiszta szívemből odaadással szerettem,a mai napig bármit megtennék érte,mert olyan volt nekem,mint a drog...Azt mondta,hogy nem akarja,hogy perverznek mondják..és ezért inkább csak barátok maradjunk. nos,eltelt 5 év...azóta nincs senkim.Neki meg van már felesége és gyereke is.Van ,hogy még most is elsírom magam rajta,hogy mekkora barom voltam,h nemfolytottam el az érzést...de ez van,majd cska jön vki... L/23
2009. júl. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!