Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Undorodom a párkapcsolatoktól...

Undorodom a párkapcsolatoktól miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Arról van szó nincs jelenleg kapcsolatom és ahogy észreveszem nem is szeretnék.Ha már csak a PÁRKAPCSOLATRA gondolok forog a gyomrom.22 F
2012. máj. 1. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
ja, kicsit én is így vagyok ezzel, vannak hátulütői. csak én lányban.
2012. máj. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Dark Nessy válasza:
78%

én is igy vagyok vele lányként..

amugy csak megsugom h nem a szexualitás témába kellene irni hanem a párkapcsolatokba :)

2012. máj. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Így vagyok vele én is csajként. Nem kell szerelem.
2012. máj. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 ASOT ***** válasza:
89%

ilyenek akkor vannak, ha az embernek nagyon beleszúrnak a lelkébe, valaki megbántja vagy keresztbe tesz neki, vagy valamit megtud, szóval ez a legtöbb esetben akkro van, ha valami nagyon szíven üti az illetőt, amivel fordul egyet maga körül a világ.


Mert úgy hülyeség és értelmetlen, ha sosem volt komolyabb kapcsolatod senkivel és ezt úgy mondod...


valaminek történnie kellett ha valaki ilyen...ha nem történt semmi, akkor agyilag vannak apróbb gondok...

2012. máj. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 ASOT ***** válasza:
ebbe most a szerelmet ne vedd bele, mert az más tészta arról megint külön véleményem van...szóval csak a párkapcsolatot értsd ez alatt, ugyan is ahhoz nem kell szerelem, az amugy is elmúlik ha van....
2012. máj. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem ide kellett volna írni de szerintem ez a leglátogatottab TÉMA. :)
2012. máj. 1. 20:00
 7/9 A kérdező kommentje:
ASOT köszönöm a válaszaidat jó fej vagy!!! :) Volt már komoly kapcsolatom nem is egy és nem ért engem nagy lelki sokk de valamiért úgy érzem nincs szükségem NŐKRE.(nem vagyok HOMÁR)!!!
2012. máj. 1. 20:02
 8/9 Dark Nessy válasza:

mondjuk nekem têll "beleszurtak a lelkembe"..

a "pasim" lelépett szo nélkül. 1 honap mulva fellép és közli h nem akar tôlem már semmit csak joba lenni.. mondom mért? erre õ, hogy mert van egy lány aki elfogadja olyannak amilyen.

(mert mintha én nem)

elküldtem erre küld egy szerelmes rappet..

utána kérdezte hogy olyan nagy bün e ha csak joba akar lenni velem..

hát igy már igen..

otthagytam azota se akarok senkivel se együtt lenni

2012. máj. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves Dark Nessy.Ez igen szomorú történet hát ez gáz.Megértelek így!!De magam még mindignem.KITARTÁST
2012. máj. 1. 20:15



Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!