Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a hobbitok/ hobbijaitok?...

Mi a hobbitok/ hobbijaitok? Tervezel valami mást szabadidős elfoglaltságot? Mióta csinálod?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 19. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem airsoft a hobbim ez ilyen sport jellegű dolog, lehet egy páran tudják. Én kb 4-5 éve csinálom ezt szinte minden hétvégén megyünk ki a csapattal egy kicsit szórakozni de sajnos nekem már nincs rá tól sok időm mert van hogy hétvégén is dolgoznom kell és pihenő napom többnyire hétköznaponként van. Más szabadidős elfoglaltságom a barkácsolás, meg régi dolgokat újítok fel pl.: lámpatesteket búrotorokat javítgatok a családon és ismerősökön belül meg ugye motorozni is szeretek csak most nem nagyon tudok mert nem jó benne 1-2 dolog és a szerelő messze van ahhoz hogy eltoljam menni meg nem tudok vele mert lyukas a tank is részben.
2012. ápr. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Programozás, később munka lesz belőle.
2012. ápr. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Állatpreparálás

Járom egy box kesztyűvel az erdőket és kisebb őzeket mókusokat varjakat keresek

2012. ápr. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

átlag napi 4 órát gitározom ,de ha heti 1-2x többet...

imádom a zenét, szeretném munkaként is csinálni a későbbiekben..

2012. ápr. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én rajzolok. Minden álmom hogy képregény illusztrátor legyek (így írom, mert ha Mangakát írok azt úgy se érti senki :D )
2013. nov. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!