Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen irányban mehetnék...

Milyen irányban mehetnék tovább? (Tanulás)

Figyelt kérdés

Jó, ez így viccesen hangzik, de... szóval mindig azt szokták mondani, hogy foglalkozzak azzal, amit szeretek csinálni. Nos, az a baj, hogy én imádok írni. Van, hogy szabadidőmben előkapok egy füzetet és a felét teleírom, úgy megszáll az ihlet. Mások is mondták már, hogy próbálkozzak az írással komolyabb szinten, mert látnak bennem lehetőséget. De az a baj, hogy tudom, hogy Magyarországon íróként nem tudnék megélni. nyilván szeretnék majd próbálkozni vele mellékállásként, de a főálláson sokat gondolkodom. Sokáig szerettem volna újságíró lenni egy női magazinnál, gondolván, hogy az kapcsolódik az íráshoz, stb. Viszont egyáltalán nem érzem úgy, hogy igazán élvezném a munkámat.

Az orvosival úgy vagyok, hogy érdekel, de sajnos nincs igazán gyomrom hozzá... :)

Amúgy szeretek nyelveket tanulni, olvasni, imádom a zenét, a netet (:D), rajzolni is rajzolgatok... Kiskorom óta azon kapom magam, hogy ha egyedül vagyok a gondolataimmal, embereket találok ki, százával, hogy hogy néznek ki, milyen az életük, milyen ruha lehet rajtuk aznap, mit esznek... szóval ilyesmit. Na, nem bemutatkozni akartam, csak hátha tud ajánlani valaki valamit így továbbtanulási lehetőségként. :)

Amúgy magyar-töri faktos leszek, szeretnék is emeltezni majd belőlük. És ha minden jól megy, idén leteszem a földrajz előrehozott érettségit is.

Remélem, tud valaki ajánlani valami értelmes munkát/irányzatot. :)

Előre is köszi!

17/L


2012. ápr. 11. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól még írhatsz sikeresen, hogy akár más irányzatok felé is tanulsz :) Soha n add fel azt amiben jó vagy és egyébként sem árt ha több dologban is jó vagy! És ahogy olvasom az orvosin kívül akármit megtehetsz még az írás mellett is:D
2012. ápr. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért nem mész rá a nyelv irányra? Akár műfordító is lehetsz. Bár lehet az is ink mellékállásként remekel.
2012. ápr. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi! :)


Valami konkrétumot tudtok mondani? Sajnos tényleg semmi ötletem nincs. Semmi számolós, semmi véres. Ennyit tudok. :D

2012. ápr. 13. 17:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Informatika?

Esetleg mezőgazdaság?

Vagy gépészet?

Most hirtelen ennyi jutott eszembe:)

2012. ápr. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!