Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kicsit összezavarodtam, és...

Kicsit összezavarodtam, és nem tudom, hogy kivel tudnám ezt megosztani. Lehet hogy valami baj van velem? Lejjebb leírtam, hogy miről van szó:

Figyelt kérdés
Normális, 16 éves lány vagyok, testileg teljesen egészséges, de múltkor furcsa álmom volt, és azóta többször is megismétlődött. Egy lánnyal csókolóztam. Minden álomban másikkal.. És egyszerűen nem tudok mit kezdeni ezzel. folyamat visszatér, és kezdem úgy érezni hogy valami baj van velem. Viszont normálisan, nappal rá se tudnék úgy nézni egy lányra sem... -szerintetek komoly a lehet a dolog? Általában mindent meg szoktam beszélni barátokkal/szülőkkel, de ezt nem mertem megkérdezni senkitől.

2012. ápr. 9. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Sokat olvasol,hallasz leszbikusokról,és tudat alatt foglalkoztat a dolog. Ne gondolj rá,akkor nem fogsz ilyesmit álmodni.
2012. ápr. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Klaudia3721 ***** válasza:
elöször is a lányok egymásiránti vonzalma teljesen természetes.és majdnem minden nö kipróbálja egyszer életében neked is ezt tudom tanácsolni.mert bizony a visszatérö álmok addig fognak kergetni mig szembe nem szállsz velük.ettöl nem kell félni mert a félelmeddel még inkább megteremted azt hogy ezt álmodd továbbra is.
2012. ápr. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

huhh.. kicsit megkönnyebbültem.

Köszi szépen :)

2012. ápr. 9. 16:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Valamiféle félelmedet jelképezik ezek az álmok. Minden kellemetlen álom valami olyan dologból épül fel ami téged zavar/aggódsz miatta, plusz a stressz is elöhozza ezeket.


Valószínüleg felröppent valahol a leszbikus téma és agyaltál rajta, most pedig a tudatattid elöhozza a félelmed.

2012. ápr. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenkiben van Anima és Animusz. Valószínűleg az utóbbi valamiért előtérbe került. A kérdés, hogy mi az oka és mi a célja?
2012. ápr. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!